Lidl

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

14. dec 2011 21:12

Jaz določene artikle kupujem v Lidlu in Hoferju in sem prav zadovoljna. Moram reči, da je kvaliteta npr. otroškega perila in oblačil zame zelo dobra. Sem pred časom kupila sinu pohodne čevlje in začuda jih ni uničil (kot vse poprej tudi od priznanih znamk), ampak prerasel. So me prepričali....

181604

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

14. dec 2011 21:57

tudi meni je lidl izredno všeč...imajo naprier dobre sadne sokove, tudi, kar se peciva tiče in kruha...poceni imajo čipse, smokije in takšne stvari...pri nas grejo tudo zelo v promet tisti piškoti ki so narejeni kot jaffa...s to razliko da so v lidli veeeliko cenejši...pa super so tisti 'pripomočki' za čiščenje kopalnic od w5,...pa poleti so sladoledi ful poceni...pa itak so skos ene akcije...tko da nam je kar vsec :)

mojcazala

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

15. dec 2011 12:23

Vsak si izbere svoj krog trgovin, ki mu ustrezajo tako po ceni kot kvaliteti.. Mi denimo večino artiklov kupujemo v Lidlu ali Hoferju. Če lahko kupim Fructalov sok - mešani jagodni v Hoferjevi embalaži za bistveno manjšo ceno kot originalni v drugi trgovini niti za trenutek ne bom pomišljala. Da ne govorim o čipsih ali palčkah, ki jih pakirajo v Chio chips, prodajajo pa v Lidlovi embalaži za polovično ceno. 

So pa tudi njihovi artikli zelo dobre kvalitete, meni je zelo všeč Lidlovo sončinčno olje- ima tako prijeten vonj. Pa njihovi probiotični jogurti 3,2.

Da ne omenjam toastov! Ravno včeraj sem šla v Mercator po salamo (to pa res kupujem samo v Sparu ali Mercatorju) in sem rabila toast. Ker ga običajno kupujemo v Hoferju ali Lidlu sem se zgrozila nad ceno.

Je pač treba gledat na ceno, časi so takšni.

Sicer pa dokler bo pediater mojega otroka kupoval v isti trgovini se nimam jaz kaj bat. V tujini so te trgovine veliko bolj cenjene kot pri nas, pravzaprav imajo daljši staž. Se pa tudi pri nas ta trend že pozna.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. dec 2011 12:32

Tudi salamo brez skrbi lahko kupiš v Lidlu. Jaz sem nazadnje nakupila veliko različnih salam (od svežih do suhih) za narezek, pa so bile vse po vrsti odlične! Tudi sir kupujem v Lidlu, se mi zdi zelo dober. Pa seveda italijanski kruh

JJ

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15164

15. dec 2011 13:17

Ja, poznam italijanski kruh, je dober, ampak sedaj pečem svojega brez gnetenja. Sem sicer že kupila salame, ker so bile vakumsko pakirane in prav pride, če jo ne rabiš tisti hip. Drugače pa mi je večji gušt sveže tanko narezana.

Pohvalim pa lahko Hoferjev pršut pakiran po 100 g. mmmm...Pa MU jogurt v Hoferjevi embalaži po 1 l....

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. dec 2011 13:21

Ja, to je pa res, veliko stvari je predebelo narezanih, ampak okus je pa neoporečen

JJ

zverinica  

član od: 20.7.2009

sporočila: 86

15. dec 2011 13:37

Jaz kupujem več ali manj samo še v Lidlu, nekaj v Hofru, nekaj pa v Sparu. Lidlov kruh s semeni mi je odličen, sploh ko dobim še toplega, kislo in sladko smetano tudi kupim tam, pa sire in dimljenega lososa v rezinah, pa zelenjava in sadje sta zelo kvalitetna, predvsem pa lepša in okusnejša (in seveda cenejša) od Merkatorja. Pa da ne pozabim na sladoled! Vedno sem prisegala na Carte d'Or, ampak ko sem prvič poskusila Lidlov kremni sladoled (Eisstern) z okusom tiramisuja http://www.lidl.co.uk/cps/rde/xchg/SID-C0470649-B58, karamele, maskarponeja in jabolka s cimetom, pa prisegam samo še na tega. Tisto, kar proizvajajo Ljubljanske mlekarne zame ni sladoled, ampak bolj kot ne led.

V Hofru imajo odlične temne čokolade in jogurte (od nekdaj so mi všeč italijanski in avstrijski jogurti, ker so bolj kremasti od naših), skuto tudi kupujem njihovo, pa ob akcijah testenine z okusom (npr. široki rezanci s provansalskimi začimbami, s tartufi, špageti z lososom...)

zverinica

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

15. dec 2011 14:06

zverinica je napisal/a:

Tisto, kar proizvajajo Ljubljanske mlekarne zame ni sladoled, ampak bolj kot ne led.


zverinica

Tudi sladoledi Ljubljanskih mlekarn se meni zdijo odlični, petnajst minut,  predno jih pojem (če so v banjici), jih dam iz skrinje in so dobri, kremasti in ravno prav sladki.

lp

cervus

zverinica  

član od: 20.7.2009

sporočila: 86

15. dec 2011 14:09

^^ no vidiš, Lidlovega pa ni treba 15 minut prej dajati iz skrinje, ker je lepo kremast že takoj

zverinica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. dec 2011 14:15

Ja, moram pristaviti svoj lonček. Meni so sladoledi Ljubljanskih mlekarn najboljši. Večkrat positnarim v našem Sparu, kjer je sladoledov, da dol padeš, od naših mlekarn pa ne. In sem tako enkrat kupila Movenpic ( s pikicami), ki je bil drag kot žefran in sicer dober, pa ne spet tako kot naš in trikrat dražji. Sicer pa smo že velikokrat napisali na teh straneh, da se o okusih ne da razpravljati.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti