Afte v ustih!!!!

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

10. jan 2012 10:00

Zob pride na vrsto, ko se mi pozdravijo vsa vnetja, ki mi jih je povročil.....Pa tudi ust nisem mogla odpret niti toliko, da bi pojedla tablet . Zdaj mam največje težave z aftami, ki so velike ko lešnik, drugo se nekako pomirja.

 http://www.lekarnar.com/izdelki/urgo-filmogel-za-afte

Tudi če bo pri aftah veljal star pregovor za prehlad - če ga ne zdraviš traja sedem dni, če ga pa zdraviš, pa samo en teden, sem zadovoljna. Namažem in lahko kolikor toliko normalno jem, pijem in GOVORIM. Enkrat bodo že odpadle, hahaha. Samo upam, da se po puljenju ne bo ponovila cela zgodba... Lp

Brgita

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

10. jan 2012 18:27

Brgita je napisal/a:

odpadle, hahaha. Samo upam, da se po puljenju ne bo ponovila cela zgodba... Lp
Brgita

No, odpadle ti ne bodo, ker so razjede ustne sluznice, ki jih (tako medicina, povzročajo ali virusi ali bakterije, še ni povsem razjasnjeno). Se bo pa pod njimi obnovila sluznica in bo vse OK.

rimljanka

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

27. feb 2014 11:32

Preizkušen recept za afte. Vsako jutro grgranje timijanove tinkture. Odkar to delam, se mi še niso ponovile, prej sem jih imela kar naprej.

Veliko uspeha.

oliva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti