Kapsule natur slim

katka_lj  

član od: 10.7.2007

sporočila: 4

10. jul 2007 22:20

pozdravljene(-ni)! tok ste me navdušle s svojimi komentarji, da sm takoj začela po netu brskat, kje se da zadevo (najceneje) dobit. glede na to, da mi ni treba hujšat, ampak se hočem "samo" špeha na stegnih znebit, se mi zdi stvar kar pripravna:) no,če slučajno;) koga zanima: maxximum shop ma cla kapsule v akciji - 100 kapsul za 14,63€ (3.506 sit), s tem da vzameš samo 3 na dan(0,44€ na dan). http://www.maxximum-shop.com/product_info.php?pro glede jemanja ob obroku pa mislim, da z razlogom tko piše v navodilih in sigurno vpliva na učinkovitost (verjetno kej povezano s prebavo/presnovo ipd). za kakšno banano ali jogurt se gotovo najde čas. aja pa če prek neta naročiš več kot eno, presežeš minimalni znesek, da oni plačajo poštnino (skupna cena za 2 škatlici je okroglih 30€). verjetno se pa da it tud v njihovo trgovino?? veliko uspeha! pa ne se obremenjevat s kilažo, mišice so težje od maščobe;)

tehnica  

član od: 9.6.2007

sporočila: 12

11. jul 2007 12:43

glede pavze so mi tko rekl na medexu-pa itak je po en stran logičn da se neka stvar po nekem določenem času mora malce prekinit-k ce ti nekaj jemljes ali delaš nekaj casa isto kolicino se telo navadi in se ustavi... nejka-verjet so sle misice gor ce si na pogled ista kot prej-pa moras upostevat tud dneve v mesecu, k lahk mas vec vode v telesu in to tud pripomore k kaksnemu kilogramcku vec-pa da se vagas ob istem casu:sam zvecer al pa zjutrej, k kg zvečer pokažejo več... vse kar sem napisala se tud sebi dopovedujem k pridem do točke k nisi zadovoljen s sabo in se s tem potolažim tko je .... lp tehnica

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

11. jul 2007 14:29

Danes sem v naši lokalni trgovini našla prav tako Medexove kapsule Lipostop s podobno funkcijo. Ima kdo tudi izkušnje s temi? Stanejo nekaj pod 5 € / 30 kapsul. marjeta65

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

11. jul 2007 14:51

Katka, a mogoče veš, iz česa so narejene Maxximumove CLA kapsule? Upam, da niso živalskega izvora (tudi takšne obstajajo). Če so vege, sm pa zainteresirana za nakup.

katka_lj  

član od: 10.7.2007

sporočila: 4

11. jul 2007 15:45

Sy, sem ravnokar klicala v maxxshop, pa mi osebek na drugi strani ni znal povedat, iz česa so pridobljene. Je reku, da gor piše neki v stilu "iz številnih prehrambenih virov". Se mi pa ni zdel, da tip kej dost ve o tem... Bojo pa (vsaj) še do konc meseca v akciji. A vege morajo bit, ker si pač vegeterijanka, al so še kakšni razlogi, da je rastlinsko boljše? katka_lj

katka_lj  

član od: 10.7.2007

sporočila: 4

11. jul 2007 15:56

marjeta, lipostop je neki čist drugega. predlagam, da malo pobrskaš po internetu, je na medexovi strani dost napisan, pa po raznih forumih se kaj najde. sama sem ga včeraj "odkrila", ko sem za cla brskala:) na kratko pa ti povem, da lipostop veže (del) maščobe v obroku hrane, ki ga tik pred tem poješ. jaz ga nameravam kupiti kot rezervo za izjemne primere, ko grem npr. ven na pico, razne rojstnodnevne torte in podobno. torej, če se kdaj pregrešim s pretirano mastno hrano.

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

11. jul 2007 19:10

Hvala, katka_lj, sem kasneje, ko sem napisala, še malo posurfala in našla informacije. Danes sem jih začela jest pa bomo vidli. marjeta65

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

11. jul 2007 22:09

Katka, prav si sklepala: sem vegetarijanka, zato bi rajši, če so pridobljene iz olja rastlin (kot Medexove). Ne vem kako se zgodi, da prodajalci sami ne vedo, kaj prodajajo. Res žalostno

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

15. jul 2007 23:03

Dobila sem informacijo od Maxxshopa, da je cla za kapsule pridobljen iz sončničnega olja. Katka, a jih že imaš?

martinas  

član od: 26.7.2002

sporočila: 23

16. jul 2007 8:46

Kapsule NATUR SLIM jemljem drugi mesec in res delujejo. Do sedaj se nisem na noben način mogla znebiti "jahalnih hlač", sedaj mi je pa uspelo. Telo se mi je preoblikovalo tako, kot sem vedno želela. Seveda nekoliko pazim pri hrani in se nekoliko rekreiram, kolikor mi čas dopušča. Imam pa tudi večjo motivacijo, ko vidim, da se pozna na nogah in bokih. lepo poletje vam želim, Martina martinas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti