Turistična agencija "palma"

neznan uporabnik

tema odprta - 22. mar 2007 18:07 | ogledi: 5.365 | odgovori: 8

Ali ima katera izkušnjo glede potovanja s turistično agencijo PALMA. Prosim, če jih posreduje, dobre in tudi manj dobre.

zoja1

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

22. mar 2007 18:41

Jaz imam nekajkrat dobre, po SLO in v tujino. Ognjič

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

22. mar 2007 18:53

Saj oni prodajajo tako svoje aranžaje, kot tudi drugih organizatorjev. Torej, če so samo posrednik, potem oni praktično nimajo nič s kakršno koli morebitno reklamacijo. No imajo le toliko, da pri njih vložiš zahtevek oziromapritožbo. V Slov. je pač tako, da vse agencije tržijo od vseh programe, ker sicer ne bi preživele. swarovski

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

22. mar 2007 18:58

Jaz sem potovala s Palmo na maturanca ,ampak je bilo bolj slabo.Mogoče ker smo bili mi mulci ,pa nas niso preveč resno jemali.Naj bolj grozno je bilo to,ker vodička niti šoferja nista vedela kako se od Španske meje pride do Loret da mar.Potem nas je vodička pelala v nek drugo razredni diskač in nas je tam pustila, ona pa je odšla v Revolušen (mislim da se je tako imenoval-vem da je bil takrat najbolj popolaren.Tako ,da je bila vodička bolj zanič. Mogoče so sedaj kaj boljši.Jaz ti povem mojo izkušnjo.

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

22. mar 2007 20:07

Mi smo bili na predbožičnem Dunaju predlani. Vodička je bila zelo slaba, najbolj pmembno ji je bilo kosilo, ki sploh ni bilo v programu. Skoraj na silo so morali na kosilo v gostilno, ki jo je ona izbrala. Le zakaj neki? londonska rezina

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

22. mar 2007 20:10

Tudi sama sem že večkrat potovala z agencijo Palma. Moje izkušnje so bile zelo pozitivne. Imeli smo zelo dobre, strokovno podkovane vodiče. limonca26

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. mar 2007 20:16

Moja sodelavka vedno potuje z njimi, ni bila še nikoli razočarana. Loni Makaroni

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

22. mar 2007 21:56

Z možem sva odšla na izlet v Rim. Organizacija je bila ok, vse je bilo tako, kot je bilo napovedano. Komentar mojega može za vodičko pa je bil: profesionalna vendar nezainteresirana. Z nekaj dodatnimi informacijami bi nama lahko omogočila, da bi nekaj več videla. Urnik je bil zelo natrpan, midva pa sva si želela čimveč pogledati. Zdelo se nama je prav škoda pavze med ogledom porabiti samo za jedačo in sladoled. Saj sva jedla, ampak časa je bilo več kot preveč. lp, župca

smrečica  

član od: 22.1.2007

sporočila: 62

23. mar 2007 8:20

Z možem sva predlansko leto za novemberske počitnice potovala v Jordanijo s turistično agencijo Palma. Bila sva zelo razočarana. Aranžma ni bil poceni, trajal pa naj bi 6 dni, od tega je bil prvi dan pol ure pred polnočjo odhod z Brnika, zadnji dan pa smo prišli ob dveh ponoči na Brnik. Ostali so še 4 dnevi. Seveda smo prispeli ob 3h ali 4h ponoči in sobe naj bi bile na razpolago šele ob 12h. Sobo sva si dokupila. Nisva pa bila zadovoljna, daleč od tega. In kar se naju tiče ne bova nikoli več potovala z navedeno agencijo. O samem potovanju sva bila zelo slabo informirana, poleg tega so nama zagotovili, da je državna varna tako kot Slovenija (teden dni kasneje je bil istoimenski hotel v Amanu bombandiran) - kar sicer ni krivda agencije. Na potovanju je bil kot eden izmed vodičev tudi domenevni lastnik agencije. Ker sva bila tako jezna in razočarana - so nama na koncu - povrnili stroške nočitve, ki sva jo poravnala sama in se nama opravičili. Zame naj bi dopust vsekakor predastavljal zasluženi počitek in oddih - v tem primeru pa je bil poel razočaranja zelo stresen in napet (in njihovega obnašanja). Nikoli več. Najraje potujem s tujimi agencijami. Poleg tega, da so aranžmaji cenejši, kljub temu, da so leti večinoma iz Avstrije ali Nemčije (to me ne moti), je obravnava strank in nato gosta v hotelu povsem drugačna. smrečica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti