Naši najbolj ponesrečeni nakupi

mijam  

član od: 22.8.2007

sporočila: 108

16. okt 2007 7:10

Kar se nakupov aparatov tiče, se trudim, da sem čimbolj racionalna, vendar tudi meni ne uspe vedno. Kupila sem si sokovnik, ker ga je kolegica hvalila, kako je super. Tako sem si ga že dolgo želela. Ko pa sem ga nekajkrat uporabila... saj sok je bil res dober, ampak to pomivanje... pa še veliko prostora zavzame, jaz imam pa zelooo majno kuhinjo. No, kolegici očitno ni težko pomivati tega sokovnika, meni pa to sploh ni omenila. Skratka, sokovnik je pospravljen v omari. Čeprav se pripravljam, da ga bom te dni spravila iz omare, ampak moram na pultu najprej prostor naredit Se pa že dolgo ogledujem za pekačem za vaflje. Zelo rada bi ga imela, vendar se bojim, da bo tudi preveč stal neuporabljen. Morda ga katera odstopi ali poceni proda? mijam

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

16. okt 2007 8:05

Glede vafljev, imam doma tak pekač, ki se mu lahko menjajo nastavki - za žar, toast in vaflje, ki so v tem primeru kvadratni, a vseeno lepi. Je super in veliko v uporabi za vs našteto. Dobi se ga, mislim da povsod. katka

teacher  

član od: 16.10.2007

sporočila: 68

16. okt 2007 11:07

Pri nas je najmanj dve leti sameval podarjeni avtomat za kavo(tisti na filter vrečke). Potem smo pa ugotovil, da se da v tem aparatu skuhat tudi čaj. Sam namesto kave vsuješ raztresen čaj na filter ali pa dodaš filter vrečke čaja in sedaj služi svojemu namenu, sploh v zimskem času. LP teacher

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

16. okt 2007 12:23

Tudi mene že kar nekaj časa mika aparat za vaflje, zato možu ob vsaki ponujeni priložnosti na veliko razlagam kako si ga želim (aparat za vaflje, da ne bo pomote; čeprav tudi mož v tem kontekstu ne izpade ravno napačno) in upam, da mu bo to padlo na pamet tam nekje pred božičem, da ne bom dobila v dar spet kakšne neuporabne stvari. Katka, katere znamke pa je tvoj pekač? Saj se mi različni nastavki zdijo še bolj uporabni. LP katjushka

mijam  

član od: 22.8.2007

sporočila: 108

16. okt 2007 12:25

Teacher, to je pa strašna ideja . Verjetno bi se dalo lahko notri tudi domači čaj? Mislim, da ni v zmlet kot v filtru? Kaj praviš? Si morda tudi že poskusila? Ma, moram vas pohvalit, ene ste res inovativne Lp! mijam

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

16. okt 2007 15:18

Jaz bi pa z veseljem kupila kak poceni strojček za rezance delat. Bi ga uporabljala v umetniške namene, pa mi je drago, da novega kupim... A ga katera ugodno proda? Naj mi javi na mail buckabucko@gmail.com

teacher  

član od: 16.10.2007

sporočila: 68

16. okt 2007 16:05

Ja, mijam. Lahko daš notri kar hočeš. Včasih damo kar zmrznjene borovnice, pa je učinek enak. Samo res moraš paziti, da dodaš tisti filter za kavo(papirnat, dobijo se v vsaki trgovini), saj po mojem veste, kakšen je. Ker v naprotnem primeru se vam bo vse zamašilo. Lahko uporabite tudi ostanke od malinovca(pri nas res vse uporabimo ). Ko delaš malinovec, tisti gosti del, ki ne gre skozi sokovnik, zamrzneš in potem uporabiš enako kot borovnice. Je pa res, da ni preveč močen čaj. LP teacher

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

16. okt 2007 16:18

odgovarjam na temo: moj najbolj ponesrecen nakup je bil definitivno nakup prenosnega racunalnika pri harvey normanu. po skoraj! enem letu uporabe se ne prizge (pravzaprav ze od avgusta). uveljavljala sem stvarno napako, kar pa ni slo brez pritozbe na inspekcijo ter grdega ravnanja s njihove (HN) strani. zdaj sem brez racunalnika in brez denarja. predavanja pa so se ze zacela... prav posteno jezna, Lp, Sara slovinkita

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

17. okt 2007 14:19

Morda bo katero zanimalo: danes sem v Muellerju v BTC videla tisti kombinirani pekač ta tople sendviče, žar in vaflje - stane cca 26 €. veverica

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

17. okt 2007 14:58

A katera ima tak pekač, kot ga omenja veverica? Jaz sem namreč ravno danes gledala pekač za vaflje v Merkurju za 40 eurov, pa sem si rekla, da še malo prespim odločitev ali naj ga kupim ali ne. Če povem po pravici, doma narejenih vafljev sploh še nikoli nisem jedla, pa bi jih rada. Nena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti