Fish picnic način plačila

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

23. jun 2007 22:19

rimljanka je napisal/a:

Še kak (no ja, čimveč) tak dan si želim. Bomo delali na tem, kajne?????? Saj se na kakšni reki tudi da malo pluti, plavati,...........Krka, Kolpa, Sava, Soča, Savinja, Mura,.............da še Anamarija enkrat na celino pride (in ne organizira, ampak samo živa).

itd

rimljanka
Rimljanka, a Ljubljanica ni dovolj dobra Seveda konec oktobra je malo pozno za take zabave na vodi, a vseeno... Sem vesela, da ste se imeli lepo, in mi je seveda zelo zal, da sem takooo dalec. LP in lepo nedeljo Jerneja USA

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

23. jun 2007 22:29

Ja, Jerneja, seveda je dobra. Evo, če bodo ladjice še vozile, si privoščimo en izlet, pol pa še nekje a la piknik organiziramo, ni problema. Obljubim, da bom sodelovala, se razume.

Sicer pa, Jerneja, ti moram povedat, da smo se te več kot enkrat spomnili, prav res. Se ti je kaj kolcalo?

rimljanka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. jun 2007 8:43

Ja pa ne samo na vodi nooo. Bi tudi mi z malimi otroci radi prišli na kakšno srečanje.

jade

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

24. jun 2007 8:58

No, da še jaz povem svoje vtise. Bilo je zelo ampak res zelo lepo. Sem se kar mal bala, kako bo. Povem vam, ni mi žal. Spoznala sem kar nekaj čvekic s katerimi se menimo na čveku in morem povedat, da ste super punce. Kapo dol bom rekla. Amamarija hvala za lep izlet in druženje. Zlata si, da si nam vse tole zrihtala.Upam, eh vem, da se bomo še srečali in uživali. Tudi moj možek je rekel, da je bilo super! Imejte se lepo in uživajte poletje! buča

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

24. jun 2007 9:05

Še jaz... Midva sva uživala - itak smo vsi prisotni. Bilo je noro fino, sonček, vetrič, hrana, da bo spet kaka kila več, sploh pa naša Anamarija - zlatica da jo iščeš z lupo, prav tako njen mož. Res 1000x hvala, pa še vedno premalo. Slikce so sedaj šele na odjemanju na računalnik, ker smo doma nadaljevali zadevo, bodo pa še prišle, tako da dobite lušte in jezo sami nad sabo glede neodločnosti! Anamarija - BRAVO!!!

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

24. jun 2007 11:28

Evo še mene. Hči in jaz sva uživale 100 na uro,pa vsi ostali tudi.Slikce sledijo ko se gospoda na telekomu spomni name(vedrim pri sosedi).Takrat nam boste ostali šele fouš.Še enkrat se zahvaljujem Anamariji za čudovito preživet dan na naši obali ter se ji opravičujem za tisti neljubi pripetljaj čisto na začetku. Bernarda

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

24. jun 2007 11:38

Malo za lušte... Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 24. jun 2007 11:39:54

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

24. jun 2007 12:38

Tako, sedaj sem pa že jaz, čisto ta prava riba-ribica. Bila sem na sprehodu, po klancu dol je šlo super, navkreber po opoldanski vročini pa malce težje. Ampak nazaj sem vendarle morala priti. To je enako kot s plavanjem, če plavaš daleč od obale ali od ladje nazaj vendar moraš priplavati in ne samo malo migati, da se obdržiš na površju. Pa še to, čeprav ste že prebrali: vsem, ki ste ostali doma, je lahko samo žal. Lep sončen pozdrav iz Izole! riba-ribica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

24. jun 2007 15:11

No, jaz sem tudi že doma , smo šli po bližnjici.

Anamarija, hvala za vse...organizacijo in gostoljubje tam pod vašo češnjo. In seveda hvala tudi Janezu, ker nas je pedenal. Pa ne pozabi reči onemu, ki je barko vozil, ko je imel malo časa, pa tudi pekel, da tako dobrih lignjev še nisem jedla.

Skratka...ta dva sta zate, anamarija....ti trije pa za Janeza . In reci mu, da se mu lepo zahvaljujem, ker je tako lepo poskrbel, da nismo dehidrirali pri vas doma

Ognjič

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

24. jun 2007 15:46

Ognjič je napisal/a:

No, jaz sem tudi že doma , smo šli po bližnjici. Ognjič

 

 

Pa še res je.

So se eni pri Anamariji pod češnjo pohvalili, da gredo še v Novi grad in smo dobili še mi lušte in še malo zakrožili.

 

Piknik je bil res super. Anamarija res si bila pridna in se se lepo potrudila, Janez je dal pa itak stvari piko na I.

 

PS

Po štajerskih (primorskih tut) cestat se furati je fajn,

so goste gostilne in kelnarce .....

Matjaž

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti