Šivanje usnjene jakne

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

tema odprta - 6. mar 2007 14:52 | ogledi: 2.537 | odgovori: 3

Lepo prosim za pomoč, če pozna kdo v Ljubljani ali okolici kakšno šivalnico ali kaj podobnega, kjer bi mi zašili usnjeno jakno. Jakna je od URKO-ta stara eno leto, ampak zgleda, da je usnje zelo tanko in sin si je jakno sposodil od moža in v žep na silo vsaj po moje vtaknil roko in jakna je strgana pod žepom ne po šivu. Jakna je zelo malo nošena a taka kot je zdaj neuporabna!

Hvala za pomoč!

mperhaj

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

6. mar 2007 15:05

Zakaj pa je ne neseš v trgovino v kateri si jo kupila? Naj ti uredijo povezavo s proizvajalcem. Oni ti bodo lahko najboljše popravili. LP K Karmina

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

6. mar 2007 15:14

ja probat ni greh .... sploh če je bila draga ... pojdi v trgovino upam da imaš račun ... ter jo poizkusi reklamirat ...v zari bi jo vzeli nazaj nevem pa kako je tam ... sem imela primer ko smo vzeli okoli 11 mesecev staro jakno isto zaradi tega ker se je usnje strgalo nazaj v zamenjavo .... pač sitna pa morš bit ... jst bi zihr probala ... če pa nimaš računa pa bi lahko ugotovila po bančnih izpiskih .... potem pa morajo oni najdt račun .... tk naj bi funkcjoneral .... sam sitna bit!!!

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

6. mar 2007 17:48

Usnjene izdelke so šivali v Lj.v Savskem naselju zraven Pošte,kjer imajo torbice iz lastne proizvodnje. ham-njam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti