Valentinovo

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

15. feb 2007 12:05

Tudi moj je poleg šopka, lepega izleta ki se je iztekel v večerjo poskrbel za tako presenečenje, da sem lepo zardela, postalo mi je vroče, potem sem ga pa kar sredi gostišča meni nič, tebi nič objela in mu pritisnila nekaj poljubčkov.

 

BIlo je lepo, pa to je vedno vsak najin dan in prav je tako.

 

lp Vesna

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. feb 2007 12:55

Upam, da ste/smo se imeli lepo in da bo še kakšna takšna priložnost v tem letu...

(midva si bova srčke in čokolade pekla v soboto, med tednom ni časa...)... Čeprav smo se imeli lepo včeraj...

lidka

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

15. feb 2007 13:51

Moj je pa blazno nor na Sacher torto. In ker sam cele torte seveda ne poje, sem si zamislila, da bi mu kupila tako majhno sacher tortico v obliki srčka. Seveda sem šla že v torek na ogled, kje bi jo sploh lahko kupila, pa me je prodajalka v T*** gledala kot deveto čudo, ko sem povedala kaj bi rada. Včeraj pa sem rekla ,mu bom pa nekaj druzga kupila. In glej vraga imeli so točno take sacher srčke oblite s čokolado. Sem prepričana, da sem jih pričarala. Seveda je bil tudi navdušen nad sladkim darilom.

 Jaz pa sem dobila enga tazga luškanga plišastega srčka.

alexis

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. feb 2007 13:54

Kje si kupila sacher srčke, Alexis?

Jaz sem tudi iskala, pa nič... Ta vikend pečem sacher doma, v mini verziji... ( še hčerkici bo full všeč...) 

lidka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

15. feb 2007 14:12

Midva sva si napisala vsak eno pisemce, najlepše je bilo pa to, da se nisva prej nič zmenla, ampak sva si sama od sebe napisala pisemci, ki sta imeli celo zelo podobno vsebino - zakaj je oni drugi najboljši

Mi je skuhal kosilo, čeprav predvsem zato, ker sem mela še eno delo za končat. jedla sva čevapčiče, hehe, tudi ti znajo bit romantični, če jih ješ s pravo osebo

Potem sem mu zbežala na plavanje, zvečer pa sem se spet stisnila k njemu. Ne rabim nič več, nočem pa nič manj.

Če si lahko kar tako pokaževa, da se mava rada, zakaj si pa ravno na Valentinovo iz principa ne bi? To je butasto! Da mu nalašč ne bi pokazala tega... In prav je, da so prazniki in da jih izkoristimo in iz njih izvlečemo, kar se le da!

Veri

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

15. feb 2007 14:12

Ja, najbrž jih nisi našla, ker so od Dolenjskih pekarn. Kupila pa sem jih v Tušu. Itak so pa za velikost full predragi- 1,88€ (450 SIT).

Ceneje ti bo, če res sama spečeš biskvit, izrežeš srčke, namažeš z marmelado in obliješ s čokolado. A, pa imaš dovolj velik modelček?

alexis

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

15. feb 2007 20:43

Reca, a te je peljal v Portorož? Se mi zdi, da sem vaju videla, ko sta objeta šla po plaži

LP

kača

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

15. feb 2007 22:18

Zakaj naju nisi poklicala, sva bila res tam.

 

lp Vesna

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

15. feb 2007 23:17

Žal se nam je mudilo (sva bila s prijatelji) in smo bili dogovorjeni še z enimi prijatelji, vidva pa sta prihajala od Pacota proti vodi. Pa drugič. Midva sva kar precej na obali.

 

LP

kača

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

16. feb 2007 6:19

Tudi jaz sem mojemu kupila čokoladni srček saher torte. Imeli so jih v pekarni zlati klas od Mlinopeka, en komad pa je stal 1,35€. Pa še precej velik je bil, tako da se mi ni zdel drag. Jaz pa sem dobila lubčka, da se mi je zavrtelo v glavi in če me na bi držal, bi verjetno padla. Ohhh, da bi bilo še več takih, haha Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti