Napakice napake

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

9. feb 2007 15:50

Obe besedi se zacneta z veliko zacetnico, tako da so "Moravske Toplice". Jerneja USA

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

9. feb 2007 15:51

No, tega pa moji možgani niso imeli v spominu. Evo, zdaj bom pa vedela za zmeraj. Hvala, Jerneja! (Tudi pravopis pravi tako. Bo že držalo. Vraga!) fresh Sporočilo je spremenil(a) fresh dne 09. feb 2007 15:54:06

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

9. feb 2007 16:00

Fresh, saj jaz tudi nisem tocno vedela in ker nimam Slo pravopisa pri roki, sem dala v Google in dobila ven odgovor. Jerneja USA

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

9. feb 2007 16:18

ta tema je pa tudi meni zelo všeč in uporabna je povsod, sploh sedaj ko otroci hodijo v šolo in jim moram marsikaj razložit in pomagat ariella

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. feb 2007 16:28

Saj jaz v resnici nisem tako "zatežena", kot mogoče zgleda: v vsakdanjem življenju lepo veselo tolčem po belokranjsko, in to v Ribnici! Pri pisani besedi sem pa bolj občutljiva. Pa ne na vejice ali s/z, tudi nepravilne presledke še prebavim, a "nebi" pa "droptine" pa "razstopimo" itd. kar ne morem ... Saj nobenega ne kritiziram, tudi nasvetov ne dajem, če nihče ne vpraša, a v temi, kot je ta, se o tem lahko pogovarjamo, se mi zdi. Madonca, kako dolg stavek! No, pa sem prekršila prej postavljeno obljubo Atina

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

9. feb 2007 16:59

Upam, da koga ne mika dopust v Topolščici !Ali pa mogoče terapija v Doberni ? Trikrat narobe ... Frina

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. feb 2007 17:06

Ja, pa na ministerstvu tudi lahko zasledimo...Mamamia mamamia

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

9. feb 2007 17:21

Tumpika je pač Tumpika. Enim se zdi humorna, drugim pač ne. ivonja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. feb 2007 8:55

Kot je že ognjič zapisala, citat frine, ki mi je še posebno všeč: Vsem, ki se zgražate nad napakami v besedilih, ki jih preberete na tem portalu, pa v razmislek: Ali ste pomislili, da za računalnikom sedijo ljudje, ki so že davno tega opravili z osnovno šolo, ljudje, ki dopoldne delajo v tovarnah, na polju in že leta od njih ni zahteval pisnih izdelkov. Da na portalu pišejo odlične gospodinje, izurjeni ključavničarji, skrbne kmetovalke, ki imajo popolnoma drugačen nivo znanja od prevajalk, pedagoških delavk, ali celo javnih uslužbencev, ki pri svojem delu morajo negovati pravilno pisanje matrnega jezika ? Tudi ljudje, ki nimajo izobrazbe in ljudje, ki jim slovenščina ni matreni jezik .Nekateri pač niso dosegli osnovnega nivoja znanja jezika, to pa ne pomeni, da so na tem portalu nimajo prostora.l frina, imel sem te za " jezikačo ", ki ni sposobna takega razmišljanja, s tem se je tvoja slika v mojih očeh popolnoma spremenila. V tem odstavku se tudi jaz prepoznam. Na kulinariki pišem predvsem tako, da bi bil razumljen, kar upam, da tudi sem. Slovnice se držim le toliko koliko je poznam ( več bi pa res bilo težko ), pripravljen sem se tudi kaj naučit, kot je zapisala anamarija, si bom v zvezek napisal povzetek nekaterih " pravil ", ( meni se zdi, da me največ matra z in s ) ne bom se pa " poglobljeno " spuščal v slovnico. Užaljen nisem ( atina ), kakšno stvar bom po nalašč pisal po svoje ( št. pikic, presleki za in pred oklepajem, pa še kaj bi se našlo ). Mislim, da je ta tema dobrodošla, le, da je narobe postavljena ( a je tista vejica za le potrebna ? ), verjetno bi mogla bit pod ostalo. ežoj

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

10. feb 2007 9:20

Mene pa zanima za delo. Sigurno, obstaja neko pravilo kdaj uporabiti a in kdaj o? Se pravi, nekdo je zelo delaven. Se pravi v oglasih iščejo delavca in ne delovca, kot lahko kje prebereš. Ali je potem delovno pravo? (saj meni se tako sliši) In potem seveda je tudi delovna inšpekcija. In ne delavna, kot mnogi pišejo? Ali imam prav? Se pravi DELAVNA ALI DELOVNA JE KDAJ? Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti