Vložki always - preberite

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

7. feb 2007 13:43

Jernej, Kaj pa, če dobijo moški raka v grlu zaradi brivske pene Bog ne daj, da bi bilo to res, ampak tako mi pride na pamet, ko berem, da dobimo raka na dojkah od deodorantov, raka na materničnem vratu pa od vložkov. Pa še nekaj - kako naj se pa izognemo klorirani vodi? Pa se ja ne bomo šli zdaj v Kekčevo deželo umivat? Tole o kloru me je pa "zadelo" včeraj, ko sem prebrala, da naj kefirjevih zrnc ne bi spirali s klorirano vodo. Pa sem skoraj sigurna, da je vsa voda iz vodovoda klorirana, ponekod bolj, ponekod manj. Ali mislite, da ustekleničena voda ni klorirana? Ne vem, no. jankica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

7. feb 2007 13:52

Jankica lahko pa prideš se k nam umivat, mi imamo neklorirano vodo. jade

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

7. feb 2007 14:00

Jaz osebno ne uporabljam ne always, ne katerihkoli drugih vložkov. Razlog? Ne počutim se dobro, če imam na kožo nalimano plastiko. Poleg tega gre tudi za onesnaževanje okolja. Že pol leta uporabljam Mooncup in sem nadvse zadovoljna. Kar se pa tiče tega maila o Always vložkih, mi pa res ni jasno kako lahko nekateri to verjamete? Ali res verjamete vsemu kar vam natvezijo?!! ivonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. feb 2007 14:33

Nimam nič proti Always vložkom, kar se pa alergij tiče, a ste se tudi pri vložkih vprašale, kako je s kvaliteto, mislim na Pampers plenice, Nutello in ostalo, o čemer smo že debatirali. Kakšna je razlika med Made in Poland in Made in Germany. Noro, takrat smo letali po Pamperske v Muellerja, zdaj pa Nejc brez problemov nosi Libero iz Spara, na Pamperske je pa še zmeraj alergičen. Torej, kam se obrnem za šloganje??? Bi rabila vse zvezde na svojis trani 22.2., pa 21.2. bi bilo dobro, da zadenem na Lotu... Dobro, da že imam pluskota. Loni Makaroni

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

7. feb 2007 14:37

Tudi jaz nevrjamem,pa vendar se včasih zamislim,kaj vse je dodano tem super lahkim in tankim vložkom,da imajo takšno vpojnost in po vrhu vsega se še dobijo odišavljeni.Sama ne uporablam Aiwaysa ,uporabljam Libresse. Bogomira

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

7. feb 2007 15:07

Problem pri takih mailih je ta, da večina res ne verjame, ampak ko naslednjič stoji pred polico v trgovini si reče, no za vsak slučaj , če že lahko zbiram, pa ne bom vzela teh...tako smo narejeni in oblikovalci takih mailov to izkoriščajo!

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

7. feb 2007 15:21

Ah sama proti reklama Always-u, nekomu je šlo pač vnos da imajo uspešno prodajo, žal se naši vložki lahko samo skrijejo pred tem...vedno je potem treba naredit eno tako akcijo kao da ni zdravo...je najboljša reklama za svoj izdelek... p

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

7. feb 2007 15:33

ne verjamem, spet ena internetna čenča nektarina

pipy_  

član od: 18.1.2007

sporočila: 46

7. feb 2007 15:50

Kaj pa o.b. tamponi? Veste da lahko zanosite z njimi, saj vsebujejo moške spolne celice. pipy_

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

7. feb 2007 15:58

Pipy_ LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti