Prostata!

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

1. feb 2007 14:37

Normalne vrednosti PSA so od 3 do 4,nad to mejo se že govori o povečanju in v tem primeru je potreben pregled pri urologu,ki določi kako glede zdravljenja. Nisi zapisala zakaj se govori o povečanju prostate ali zaradi vnetja ali je že PSA povečan.Če te v zvezi s tem kaj več zanima mi piši na zp. lep pozdrav jelcy

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

1. feb 2007 14:39

Zvončica, mislim, da je najboljša preventiva obisk zdravnika. Težave s prostato niso mačji kašelj. Tega ne moremo primerjat z nekim nahodom, ki bi se dalo pozdravit ali omilit kar tako s čajčki. Ko se pojavijo težave, je to obvezno za zdravnika- urologa. Čaji sicer res niso nič slabega, ampak niso pa dovolj. To lahko povem iz domačih izkušenj! Lp valči

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

1. feb 2007 15:04

valči, to je čist res. čajčki pri resni zadevi ne morejo nadomestit uradne medicine. pri nas pač velja : bolje preventiva kot kurativa. Ker se je do sedaj ta rek obnesel, ga priporočam tudi drugim! titta

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

1. feb 2007 16:04

Vendelina jr. je napisal/a:
Draga Zvončica Guglanje je mati modrosti. Poleg med.over.net je ogromno kvalitetnih odgovorov (vključujoč indikatorje, ki te zanimajo) tudi na straneh, ki jih najdeš z naslednjimi ključnimi besedami: - "prostate" - "prostate disorder" - "prostatis" - "PSA indicator" Lahko pa tudi sufraš po spletni strani Pfizerja, Plive, Leka, Novartisa V vsakem primeru boš več izvedela na omenjem kot tukaj. Vendelina jr.
Vendelina, s tabo se popolnoma strinjam. Ze med diplomsko nalogo, ce sem kaj sprasevala mentorja, kako bi ta ali drugi problem resila (pac naj mi pomaga), mi je rekel:"Kaj pa, ce bi bila sedaj v Texasu ob polnoci in bi rabila pomoc in seveda ne bi kar taako mogla telefonirati v Evropo...., zamisli si, kako bi nasla resitev." Na zacetku gre tezko, potem se pa navadis. Sedaj me je pot zanesla dokaj blizu texasa in povem, da kar so mi rekli mi tukaj pride se kako prav, ker je zelo tezko kaj vprasati, ker hocejo da se vsak sam znajde. Moramo se res stokrat zahvaliti za stricka Googla in za vse kar nam je to prineslo (dobro in slabo). Na internetu sedaj dobis toliko strokovne pomoci, res je, da ce znas vsaj anglesko je se lazje. Seveda moras prebrati malo vec ampak pri tem si potem vsaj siguren, da NE das popra pri povecani prostati. Zvoncica, zelim ti, da cim prej dobis resitev za ta problem, ceprav je tudi vse to z bucnimi semeni res, ampak bi se morala zaceti ze kot preventiva. Jerneja USA

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

1. feb 2007 18:18

Moj mož za preventivo proti povečani prostati že nekaj let vsako jutro na tešče vzame žlico dobrega domačega olivnega olja. rdecapesa

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

1. feb 2007 21:28

Soja je priporočljiva. Se pa na Madžarskem dobijo neke tablete na naravni bazi v lekarni - Prostazyn ali nekaj takega. Baje ultra super pomagajo. božena

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

1. feb 2007 21:32

Moj tast ima probleme s prostato , bil je pred leti operiran, sedaj pa že ene 3 mesece jemlje zeliščne kapsule Prostatin. Ravno včeraj je dobil izvide od preiskave, ker piše, da se je stanje zelo popravilo, da je kri popolnoma v redu, tudi lula dosti lažje. Skratka, pomaga. Kyara

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

2. feb 2007 17:00

tudi bučno olje je ena od rešitev vendar če ni prepozno, sej veste uporabljati ga v prehrani

tnovak20  

član od: 21.3.2016

sporočila: 1

21. mar 2016 12:19

Moti me, ker moram dvakrat na noč vstati, ker me tišči na vodo. Ugotavljam, da mi črni poper zelo pomaga, čeprav ga nekateri odsvetujete, ker je močnejša začimba. 

tnovak20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti