Koliko tort letno spečete?

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

30. jan 2007 14:40

jasna, komaj čakam da grem v penzijo, hehe:) Veri

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. jan 2007 14:52

veri, ne nori, moji mami se je va zadnjem letu totalnos trgalo - v vse možne kulinarične smeri, da ne bo pomote - jaz pravim, da jo daje pekarska puberteta. peče za poroke, krste, obletnice. Seveda zraven vključuje tudi mene, samo z eno pripombo, da me pozabi obvestiti, se ji je res čisto . Pravi, da če bi bila še enkrat mlada, bi takoj imela eno svojo pekarnico oziroma slaščičarno. In glede na to, da imam kar precej njenih genov, me že zdaj pošteno skrbi, kaj bo ratalo iz mene, ker sem že zdaj čisto mahnjena na pekarijo. Loni Makaroni

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

30. jan 2007 17:37

Scorpy, ne računaj na to, moji dve tort ne jesta, no, otroke lahko vseeno delata, he he. Moj rezultat glede peke tort, tedenski, mesečni ali letni: NULA!! Se bom poboljšala, samo kaj, ko mi jedcev primanjkuje! jasna

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

30. jan 2007 18:26

jaz spečem nekje med 10 in 15 tortic, kaj več, kaj manj za kakšen rojstni dan ali pa kar tako, za mojo dušo. Pri nas pa jecev ne manjka. Majda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti