Igrače

tema je zaklenjena

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

12. jan 2007 14:04

Tako, mene pa ni treba tukaj prav nič obsojat. Moje mnenje je tako, tudi jaz sem že marsikaj dala skozi v življenju, tudi jaz nisem vedela kako bom preživela mesec, mož je bil brez službe, živeli smo samo z eno plačo, pa je bilo treba plačat najemnino itd.itd. Hvala bogu je zdaj vse drugače in se je stanje uredilo, dobil je službo... Pojezilo me je to, ker sem ji ponudila pomoč z veseljem bi ji poslala nekaj igrač, pri nas jih je res toliko, da se samo prah gor nabira. Mislim, da je tema odprta za igrače zanje me ni niti vprašala, spraševala me je za cunje, čevlje, copate. Pa nič hudega. Tega pa žal nimam in sem ji to tudi sporočila na zs. Ok, začela so se vrstit sporočila, poslala mi jih je sigurno enih osem in je bila žaljiva do mene češ da naj ne lažem, da je otrok star osem let pač pa sedem in pol pa sama mi je tako povedala od kje pa naj jaz to vem. No potem se mi je pa opravičevala, da se je zmotila in po pomoti pritisnila 8 in da naj ne objavim tega tukaj, ma brezveze. Jaz se nimam časa s takimi BEDNIMI stvarmi ubadat tukaj. Draga frina upam, da tudi meni ne bo treba imeti opravka s tabo???????? darja2

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

12. jan 2007 14:16

Se odpravljamo v klet pretočit vino,pa se bom spomnil nate ežoj,ko bom v blaženem stanju siba

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. jan 2007 14:35

darja2 je napisal/a:
Tako, mene pa ni treba tukaj prav nič obsojat. Moje mnenje je tako, tudi jaz sem že marsikaj dala skozi v življenju, tudi jaz nisem vedela kako bom preživela mesec, mož je bil brez službe, živeli smo samo z eno plačo, pa je bilo treba plačat najemnino itd.itd. Hvala bogu je zdaj vse drugače in se je stanje uredilo, dobil je službo... Pojezilo me je to, ker sem ji ponudila pomoč z veseljem bi ji poslala nekaj igrač, pri nas jih je res toliko, da se samo prah gor nabira. Mislim, da je tema odprta za igrače zanje me ni niti vprašala, spraševala me je za cunje, čevlje, copate. Pa nič hudega. Tega pa žal nimam in sem ji to tudi sporočila na zs. Ok, začela so se vrstit sporočila, poslala mi jih je sigurno enih osem in je bila žaljiva do mene češ da naj ne lažem, da je otrok star osem let pač pa sedem in pol pa sama mi je tako povedala od kje pa naj jaz to vem. No potem se mi je pa opravičevala, da se je zmotila in po pomoti pritisnila 8 in da naj ne objavim tega tukaj, ma brezveze. Jaz se nimam časa s takimi BEDNIMI stvarmi ubadat tukaj. Draga frina upam, da tudi meni ne bo treba imeti opravka s tabo???????? Darja2, se sploh zavedaš, da TVOJE pisanje največ pove o tebi. O meni pa prav nič... darja2
frina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

12. jan 2007 15:00

bi pomislila, da je to najstniški forum, pa menda so tu nekateri stari dvakrat toliko kot jaz... Zunaj je lepo toplo, pa veter piha. Še dobro, da malo prevetri možgane in pa perilo, ki se bo končno posušilo, kot se gre. matilda

antonija8  

član od: 13.12.2005

sporočila: 325

12. jan 2007 15:14

Prebiram vsa ta pisma in sem resnično žalostna. Vsi bomo prišli nekoč pred " sodnika", zato vam povem, da se splača biti dober in razumevajoč. Pri drugih iščemo resnico in poštenost, namesto, da to uredimo pri sebi. Drugega ne moremo spremeniti, spremenimo lahko le sebe. Prijazen dan, vse lepo in dobro, z najlepšimi pozdravi, antonija

valery2  

član od: 8.6.2006

sporočila: 34

12. jan 2007 17:01

Jaz bom dodala samo to. Prosite za igrače, obleke...samo ne pišite koliko denarja dobite na mesec.Kdor hoče nekomu pomagat ne gleda vedno na ta denar.Nekatere pa to zelo razjezi (tudi mene). LP valery2

polde  

član od: 8.9.2006

sporočila: 9

12. jan 2007 17:29

Samo za intermezzo: Tale zadnji post od KlavijeF, pa verjetno ni delo njenih prstov. Ali pa se motim. Napisan je namreč čisto drugače, kot smo je vajeni. polde

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

12. jan 2007 17:38

Ja polde, tudi jaz sem pravkar napisala eni naši članici na ZP komentar na njen zadnji post, ki prav gotovo ni njen - no pa saj je prav, da ji kdo pomaga rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti