Igrače

tema je zaklenjena

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

12. jan 2007 10:29

Mene tudi srbi jezik, ampak bom modro molčala.:) alexis

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. jan 2007 10:38

Joj, mogoče res delamo krivico KlavdijiF. Se pa ob tem spomnim, kako je včasih komisija za socialne transfere obiskovala ljudi na terenu in se na licu mesta prepričala o dejanskem stanju. Moram reči, če bi jaz imela karkoli za toliko starega otroka, bi vzela pot pod noge in odnesla osebno, kajti tudi poštnina ni ravno zanemarljiva. Lp Cila

ati zlati  

član od: 24.11.2006

sporočila: 597

12. jan 2007 10:44

Temo sem pogledal komaj danes,zato se nisem prej oglasil.Nisem ravno zagovornik tistih,ki jo kritizirate,kajti po prebranem se je na nas vljudno obrnila s prošnjo za igračke.KlavdijaF zavedati se pa moraš tega,da je del krivde za slab položaj pri tebi doma tudi tvoj.Temu vsled ljudje različno reagirajo,nekateri te pomilujejo ,drugi pa obsojajo.Tudi slednji imajo svoje mnenje in pomisleke,ki jih lahko na forumu izrazijo.V kolikor si na takšne poste odgovorila nesramno ali žaljivo si napačno ravnala. ati zlati

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

12. jan 2007 10:44

NIKAR SE NE OPRAVIČUJ NA ZS. SAMA SI MI POVEDALA GLEDE STAROSTI OTROKA, PA PROSIM TE NE PIŠI VEČ. TUKAJ POVEJ, ČE IMAŠ KAJ ZA POVEDAT. ZNAŠ IZKORIŠČAT IN TAKI LJUDJE PONAVADI NAJBOLJE PRIDEJO SKOZI V ŽIVLJENJU. PA ŽELIM TI ČIM VEČ USPEHA PA NAJDI SI DELO PA BOŠ LAŽJE ŽIVELA TI IN TVOJ SIN. VSI IMAMO DVE ROKI, PA VSI MORAMO HODIT V SLUŽBO, TAKO PAČ JE NA TEM SVETU, NIČ NAM NE PADE Z NEBA. darja2

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

12. jan 2007 10:50

darja2 tvoje pomoči ne potrebuje. Če mi nočete pomagati pa nič zato. Sedaj vsaj vidim koliko je dobrih ljudi tukaj. Nikogar ne izkoriščam. darja2 pusti me čisto pri miru. klavdijaF Sporočilo je spremenil(a) klavdijaF dne 12. jan 2007 10:50:39 Sporočilo je spremenil(a) klavdijaF dne 12. jan 2007 11:01:11 Sporočilo je spremenil(a) klavdijaF dne 12. jan 2007 11:02:07

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

12. jan 2007 11:48

darja2 je napisal/a:
NIKAR SE NE OPRAVIČUJ NA ZS. SAMA SI MI POVEDALA GLEDE STAROSTI OTROKA, PA PROSIM TE NE PIŠI VEČ. TUKAJ POVEJ, ČE IMAŠ KAJ ZA POVEDAT. ZNAŠ IZKORIŠČAT IN TAKI LJUDJE PONAVADI NAJBOLJE PRIDEJO SKOZI V ŽIVLJENJU. PA ŽELIM TI ČIM VEČ USPEHA PA NAJDI SI DELO PA BOŠ LAŽJE ŽIVELA TI IN TVOJ SIN. VSI IMAMO DVE ROKI, PA VSI MORAMO HODIT V SLUŽBO, TAKO PAČ JE NA TEM SVETU, NIČ NAM NE PADE Z NEBA. darja2
Darja, ob teh tvojih besedah mi grejo lasje pokonci. In si želim, da nikoli, ampak res nikoli, ne bi imala opravka s tabo. frina

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

12. jan 2007 11:55

In zakaj se zdaj spravljate na darjo????? Mogoče je res malce grdo slišat, ampak ona že ve zakaj je to napisala! Verjetno tudi klavdija ni nedolžna!!!!! alexis

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

12. jan 2007 11:57

Tema Igrače: "Vsem, ki ste mi že, ali pa mi boste poslali želene igrače, se še enkrat zahvaljujem. S svojo prošnjo nisem hotela nikogar užaliti, prav tako s tem nisem hotela nikogar oškodovati, saj sem prosila samo za stvari, ki jih ne potrebujete. Lahko povem, da sem hudo prizadeta, ker mi očitate lažno prikazovanje dejanskih okloliščin, ki so v resnici moja zasebna zadeva. Menim, da mi ob prošnji za rabljene, in morda že zapuščene igrače, ni treba razkrivati vseh intimnih podrobnosti iz mojega življenja. Tistim , ki se vam zdi, da zlorabim svojo stisko zato, da bi dobila nekaj rabljenih plišastih igračk, pa lahko povem, da mi je žal, da imajo slabe izkušnje. S svojim življenjem nisem zadovoljna, saj se ne čutim kriva za večino stvari, ki vplivajo na mojo nemoč, da bi živela boljše življenje. Mene je življenje prikrajšalo za marsikaj, vesela pa sem za vas, ker ugotavljam, da vam je dobro. Rada bi, da ob tem kdaj pomislite, da vsi te sreče nimamo. " Lep pozdrav, Klavdija klavdijaF

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

12. jan 2007 12:03

A ni zunaj lep dan? Mi pa o oslovi senci. Lp Dolores

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

12. jan 2007 12:13

O KlavdijiF verjetno večina od nas ne ve skorajda nič. Tako, da se mi iz tega vidika ne zdi prav, da obsojamo. Ne zdi se mi pa prav nič narobe z nasveti, ki ste jih dali (domače igračke, zaposlitev itd.) Jaz bi bila sigurno hvaležna, če bi mi v težki situaciji kdo kakorkoli svetoval oz. celo ponudil pomoč. Je pa res, da to bi bila jaz, Klavdija F je pa druga oseba. Ne vem kaj je preživela v otroštvu, v življenju nasploh, kakšna je njena osebnost, izkušnje... Vsi smo različni, to hočem povedat. In mogoče je nam čisto kristalno jasno kaj bi naredili, če bi bili brez službe: lahko objaviš oglas, da likaš, paziš otroke, se česa naučiš ali podobno. Nekomu pa to ni tako jasno oz. ima glede tega svoje zadržke, čeprav se mogoče nam zdijo brezpredmetni, ampak so. Vsekakor se mi pa zdi, da nismo usposobljeni za reševanje takih problemov, obrniti bi se morala na socialno službo, če se že ni, pa je imela bolj slabe izkušnje... Ok, dost filozofije:) Razumem pa tiste, ki so skeptični okrog tegale... jaz namreč delam v mediju, kjer med drugim tudi pomagamo revnim družinam oz. takim, ki jih je prizadela kakšna nesreča. Pa se od teh družin najde veliko takih, za katere se kasneje izkaže, da blefirajo, da lažejo in da sploh niso tako revni. Navsezadnje se še dogaja, da potem kličejo in se derejo nate kdaj zaboga bo že "tist dnar". (to je bil le kot primer in ne pravim, da je taka KlavdijaF, da ne bo spet ognja v strehi). Jaz bom samo še to povedala: sem šolana, z diplomo in hvalabogu imam službo. Otrok sicer nimam, ampak če bi jih imela, pa da izgubim službo, me ne bi prav nič oviralo pri tem, da napišem oglas, da čistim stanovanja ali kaj podobnega. Vsako delo je častno, sploh če s tem nekomu omogočiš lepšo prihodnost. Scorpy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti