Pečenje v silikonu

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

9. nov 2006 20:06

Pozdravljeni vsi na Kulinariki! Odgovor za rdkapico: imam silikonske pekače za mufine, kupljene v Hoferu, kjer je bilo na embalaži navodilo, da se pred prvo peko namažejo z oljem, potem pa ne več. Ker sem jih po nekajkratni uporabi hotela temeljito oprati, sem jih dala v pomivalca, kar pa ni bilo dobro, saj se je pri naslednji peki masa prijela v pekače. Zdaj jih operem kar ročno. Lep večer! rdecapesa

capa1  

član od: 6.11.2006

sporočila: 5

11. nov 2006 17:06

Zanimivo. Tudi jaz sem silikon prvič oprala na roko in rezultat biskvita odličen. Nato sem ga oprala v pomivalcu in po tistem se mi je pa masa prijela na model. Rdecapesa, ali si tisti silikon, ki ti je drugič zagodel, potem prala ročno in je zdaj vse OK? nataška

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

11. nov 2006 18:07

Meni se pa normalno peče pa vedno operem pekač v pomivalcu. tamalaursa

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

11. nov 2006 18:23

Capa1: Ja, po tistem, ko se mi je biskvit prijel v pekače, sem jih pred naslednjo uporabo spet rahlo naoljila, zdaj, ko jih pa ročno perem, pa jih ne mažem več in gre ves biskvit lepo ven. LP, rdecapesa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti