Čarobne oči

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

tema odprta - 30. okt 2006 16:02 | ogledi: 2.075 | odgovori: 4

Pozdravljeni,

pred tremi leti je bil v Ljubljani en gospod, ki je predaval na temo - kako si izboljšati vid z vajami za oči. Baje so strašno učinkovite za kratkovidnost, daljnovidnost, škiljenje,.... Obiskovalci so dobili tudi skripto z vajami - ali bi mi jo lahko kdo posodil, da jo pregledam (psssstttt - skopiram )?

Zanima me tudi ali se je kdo udeležil tega seminarja in kakšne so izkušnje?

lp,

vanjatajnsek

Mikrob  

član od: 9.2.2004

sporočila: 133

30. okt 2006 16:29

Seminarja se sicer nisem udeležila, vem pa, da se s to metodo da zelo izboljšati vid. Če ti angleščina ne dela težav, ti svetujem da prebereš tole knjigo (v celoti na netu) http://www.iblindness.org/books/bates/ . Je najboljša (originalna) knjiga na področju naravnih metod izboljšanja vida, v njej je opisano vse, kar želiš izvedeti (vaje.......). Upam, da sem ti s tem kaj pomagala. :) LP, Eva

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

30. okt 2006 17:48

Moja znanka obiskuje take vaje pri okulistu (na napotnico). Kolikor jaz vem, gre za opazovanje gibajočih se predmetov na računalniku. Obstajajo pa tudi "domače naloge". Vprašaj osebnega zdravika ali pa svojega okulista... LP juhica

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

30. okt 2006 20:07

V knjigarni kupi ali si v knjižnici izposodi, imajo vsaj dve knjigi na to temo. Če se prav spomnim je eni naslov Boljše življenje brez očal. Lp Scorpy

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

31. okt 2006 13:43

Hvala, vsem za odgovore. Sem mislila, če ima ta gospod kakšne posebne vaje, ker je bilo kar nekaj reklame zaradi "fantastičnih" rezultatov. lp, vanjatajnsek

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti