Herbalife....ali ga kdo pozna?

tema je zaklenjena

funkyca  

član od: 4.8.2007

sporočila: 8

16. dec 2009 20:31

shujšale boste u usakmu primeru če boste težko hrano zamenjale za shake iz sadja, ki ga pripravite same, še bolj zdrav je in cenejši. funkyca

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. dec 2009 10:47

Jaz sem tudi na Herba (bonbonih) in na life-u (ga uživam s polno žlico), na raznorazne doma zvarjene šejke sem pa udarjena. Neprecenljivo - poceni in zdravo. Loni Makaroni

monikahl  

član od: 17.1.2010

sporočila: 2

16. mar 2010 12:01

Sem zagledala to temo , ko sem brskala po forumu. Sama jem herbalife že 2 leti in nekaj mesecev in se super počutim, moj imunski sitem s pomočjo uravnotežene prehrane herbalife je odličen in v dobrih 4h mesecih sem izgubila 17kg. Tako da vsi ki se imate radi je ta zadeva odlična, moja cela familija je to prehrano in nam je super. :D monikahl

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

16. mar 2010 14:10

Se pridružujem mnenju loni :)))

In  za božjo voljo, monikahl, Herbalife NI prehrana!!!

Zelo dobro ga poznam, kakor tudi druge, podobne zadeve (npr. Isostar, ki je miomogrede veliko veliko cenejši), ker ga je nekdo iz moje žlahte prodajal.

Uravnotežena prehrana, gibanje, svež zrak, to je pravi recept.  Enostavno, a še vedno prekomplicirano :)

jasna

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

16. mar 2010 18:41

Bravo jasna1in loni :)). Jaz se imam rada in se trudim zdravo prehranjevati - s pravo hrano - in to je odlično. S pomočjo prave uravnotežene prehrane se počutim super, moj imunski sistem je odličen, shujšala sem tudi. Sem prava gurmanka in uživam v "prežvekovanju" prave hrane s polnim okusom. Edino herba bonboni so res dobri. Popestritev jedilnika s Herbalifom??? Ne, hvala. Popestritev jedilnika z različno pravo hrano, v uživanju raznovrstnih okusov?? Ja, prosim, še.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. mar 2010 20:12

Tudi jaz se pridružujem Loni,herba bonboni in uživanje life-a, to je prava stvar.Zelje, repa, ajdova kaša, jabolka,pica ni prepovedana, košček čokolade tudi ne.Vsa umetnost je v količinah.Še strup te ne ubije v majhni količini.Potem pa športne copate, pa hajd na tek.To je življenje!Zakaj je tako težko, ko pa je tako enostavno.Pa kakšen odvečen kilogramček tudi ne škodi, no.Saj je vendar tako fajn ugrizniti v kaj dobrega. Sicer pa, vsak je gospodar svojega telesa.In telo že ve.Če lepo ravnate z njim, vam bo služilo.V nasprotnem primeru pa se bo uprlo. Želim vam dober tek! naor

monca  

član od: 26.9.2004

sporočila: 7

22. apr 2010 17:13

Ali mi lahko kdo pove kako kje se da kupiti HB izdelke? Hvala. monca

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

24. apr 2010 13:31

Ja zastopniki ga prodajajo in zraven mastno zaslužijo, če ga seveda dovolj prodajo, to pa mora biti najmanj 3x po 1000€ na mesec, drugače ni denarja.

Kyara

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

24. apr 2010 14:34

JP. Jaz sem bila na enem od večjih srečanj - iz firbca. In ko sem po vseh predstavljenih lestvicah - koliko dobi kdo iz katere stopnje vse do 'billionare club', sem izračunala, da mora osnovni izdelek stat tako malo, da definitivno ne more biti kaj dobrega notri. Kamoli hranljivega, kot se radi hvalijo. Mam še kako mnenje in zgodbico ampak se bom raje že tukaj ugriznila v jezik, ker nočem sprožit žolčne razprave. Prosim samo, da pri takih zadevah gledate tudi skeptično in berete med vrsticami. Staša

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

25. apr 2010 10:16

Bila firbčna, poizkusila, mislila da sem odkrila čudežen napitek, ah,... . Sicer kakor za koga. Meni ni ustrezalo, niti pomagalo, samo denar sem zapravila. Če pa komu pomaga pa lepo in prav, konec koncev vsaka stavr je za nekoga in nekaj dobra. barbay

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti