Natrgane vezi pri psu

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

20. okt 2006 22:28

Kuharica držim pesti za čimboljši razplet. Tu pa ena sreče za vašega kužka! Lep dan in veliko se smejte

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jun 2007 7:47

Pri kuharci37 imajo že novega kužka, zdaj gre pa naš pod nož, ima uro jutri, potem bom pa cel vikend varuška, ker ne bo smel skakati. Strgane križne vezi na levi zadnji taci. Se mi kar smili, naš Zeus. Loni Makaroni

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

6. jun 2007 8:01

Loni, držim pesti!!!!! Naj se vse dobro izteče. Si ne morem predstavljat, da bi naš kosmatinček moral pod nož.... Potem pa ga le dobro pockrkljaj. jana

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

6. jun 2007 9:45

se strinjam glede veterinarja v Topolščici. Mi smo našo Bibo tja peljali na sterelizacijo. Operacija je bila popolno opravljena. po enem letu se ji niti šiv ne pozna. smo sicer pred, med in po opreraciji klicali kako je z njo hehe:) tako da smo prepričani da so z njo zelo lepo ravnali. ko je prišla domov, je bila sicer zelo boga. malo smo jo pocartali z sirčekom pa je blo po enem tednu že vse ok:) iversonka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jun 2007 10:13

Mi hodimo - tako kot kuharca37 - v Kliniko Loka, do sedaj še nismo imeli nobenih pripomb, pa imamo doma 3 pse, tudi sterilizacijo je dala naša mešanka skozi. Pri Zeusu smo pač malo bolj občutljivi kot pri drugih dveh, naš razvajenček, pač. Loni Makaroni

Winnie  

član od: 14.12.2006

sporočila: 116

6. jun 2007 13:27

Jaz sem pred leti tudi imela rotwaillerja, ki so se mu pa dejansko trgale vezi na zadnji desni nogi. Bil je na operaciji. To se mu je zgodilo pri 1 letu. Nekaj mesecev je bil mir, nato pri 17 mesecih so spet šle. Pa spet na rentgen, pregledi..... in vsi so nam rekli, da dobro ne bo nikoli. V bistvu bi to lahko samo ponavljali. No, zadnji pregled v Italiji (z njim smo bili povsod - v Slo in Italiji) so nam še očitali zakaj mučimo psa, ker pozdravilo se ne bo nikoli (pes je bil precej močne postave -beri ne debel) in ga mu z operacijami samo podaljšujemo trpljenje. Hodil je namreč samo po treh in nogo že "vlačil" za sabo. Pred dvema letoma smo ga morali dati uspavati. Jok je pa itak bil dva meseca še po tistem. Šele po štirih letih smo nabavili drugega, ker je bila žalost prevelika. Winnie

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jun 2007 13:33

Zeusovi mami so jih operirali pred 7imi leti, njegovi sestri pa pred dobrima dvema letoma. Nobena ni imela problemov in jih tudi zdaj nima. Zeusova mati Soča je za svojih labradorskih 12 let še prav vitalna gospa. Tako da upamo na najboljše. Prve 3 mesece je treba malce bolj paziti, samo našega psa smo vseh oblik skakanja že uspeli odvaditi, ko je imel išias. Na sprehode bo pač hodil na vrvici, se bo pa navadil še tega. Loni Makaroni

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

6. jun 2007 16:28

Moj bokser si je strgal vezi na sprednji nogi. Operirali so ga - že pred kakimi 15 leti na kliniki v Ljubljani. Najprej so mi sicer predlagali, da raje ne bi, ker je pes take konstrukcije, da je večina teže na sprednjih nogah in da me bo prišla opracija hudo draga, pa še kaj. Ker sem bila zaljubljena vanj sem rekla, da pač želim, da opravijo operacijo in pika. Vstavili so mu ploščico in sklep ( gleženj, če se lahko tako izrazim) je imel trd. Rekli so, da ne sme tekati, bog ne daj, da skoči na nogo in da tudi sicer ne bo zdržalo več, kot kako leto, če sploh. Pa so bokserji ena čisto posebna pasma. Potrpežljivi in hkrati polni življenja. Nisem ga omejevala z vrvico - pač se mi je zdelo, če mu ostane le še malo časa naj dela kar hoče - če ga bo bolelo, pač tega ne bo počel. No, preživel je še kakšnih sedem let ( tudi sicer imajo povprečno starost le okrog 8, 9 let) brez vseh problemov in na kontrolah so rekli, da je pravi fenomen. Skratka, ne obupat. Aja, tudi na celjskem koncu imamo enega zelo sposobnega kirurga-veterinarja - g. Lončar Tone. Če morda kdo rabi podobne usluge na našem koncu. lp, vanjatajnsek

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. jun 2007 7:35

Vse je šlo kot po maslu, so uspeli poštimat, zdaj se začne pa rekonvalescenca. Loni Makaroni

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

8. jun 2007 7:55

Odlično, Loni, sem pa res vesela. Zate in za tvojega ljubljenčka. jana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti