Moč reklam - akcijski ugodni nakupi

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

24. jul 2008 11:56

In, da zdaj dodam... jaz si dostikrat kupim zgoraj omenjene ribe, v Hoferju so cenejše, ampak, ker mi je Hofer rahlo iz poti, jih ponavadi kupim ali v Tušu ali pa v Šparu. In cena v Tušu se je v zadnjih dveh mesecih podvojila, seveda se zdaj sprašujem, kaj bo naredil Špar.

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

24. jul 2008 13:42

Tako sem mislila ja.Sem pogledala link , ki si ga navedla, ker pa sem bolj konkreten človek pa ne najdem ravno oprijemljivih stvari, ali pa mogoče ne znam najti.

mizarka

Sporočilo je spremenil(a) mizarka dne 24. jul 2008 13:49:49

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

24. jul 2008 18:12

Jaz letakov, ki jih dobimo v nabiralnik nikoli ne listam, ker se mi ne ljubi. Televizije skoraj ne gledam.

Kupim tisto, kar potrebujemo in tisto, kar nam je všeč (v enih mejah, jasno). In po moje je to recept za to, kako privarčevati.

jasna

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

4. sep 2008 8:53

Ali veste, da je v DM 15 % popust: do 7. 9. na celoten otroški program, gospodinjstvo in živali, od 8. do 14. 9. na celoten program parfumerije in lasne nege, od 15. do. 21. 9 pa je popust na celoten program nege telesa, od 22. do 28. 9. je popust na celoten program dekorativne kozmetike, prehrane in prehranskih dopolnil. Izkoristite ugodnost, saj je 15 % omembe vredno.

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

4. sep 2008 10:10

Ja, rdkapica, ampak moraš pa prej malo preverit cene tudi drugje, ker kupovati v DM ni ravno poceni (lahko je s popustom še vedno dražje kot drugje). Sicer pa čakam na zadnji teden - zanima me, če bodo cene izdelkov, ki jih ponavadi kupujem tam, do takrat kaj poskočile... Kozmeja

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

4. sep 2008 10:36

Kozmeja je napisal/a:
DM ni ravno poceni (lahko je s popustom še vedno dražje kot drugje). Sicer pa čakam na zadnji teden - zanima me, če bodo cene izdelkov, ki jih ponavadi kupujem tam, do takrat kaj poskočile... Kozmeja
Če kdo kaj takega opazi, prosim za obvestilo oziroma opozorilo. Drugače pa imajo kar nekaj izdelkov njihove blagovne znamke, ki so solidni oziroma mi ustrezajo in se dobijo samo pri njih.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti