Kaj pripraviti za otrokov roj. dan

Dada  

član od: 13.10.2003

sporočila: 165

tema odprta - 29. sep 2006 7:04 | ogledi: 2.850 | odgovori: 6

za praznovanje s sošolci-desetletniki?Ali obložene kruhke, ali toast, ali pizza muffini ali...

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

29. sep 2006 7:31

Meni se zdi,da so otroci najbolj srečni,če lahko na rojstnem dnevu jedo pico,zraven pijejo kokakolo,za poobedek pa sladoled. Za vmesni prigrizek pa kakšen čips,smokiji,kokice. Mislim,da bi bili pizza muffini kar dobra izbira,ker bi bilo malo drugače kot običajna pica,pa vendarle pica. Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. sep 2006 7:53

Se strinjam z Marjetko in ti priporočam moj recept ( http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=5698 ). In večkrat jih naredim za praznovanja, ker gre po njih kot za šalo. Ker so res nekaj posebnega (sploh za otroke). Lep dan in veliko se smejte

STANEJ  

član od: 4.9.2006

sporočila: 186

29. sep 2006 7:58

Jaz za svoja otroka najprej pripravim obložene kruhke z različnimimi salamami , siri in zelenjavo, da se poteši prva lakota. Za nekaj časa pa potem spečem pizzo , za tiste , ki ne jedo pizze pa naredim piščančje medaljone in pomfri ali pa tudi hrenovke (mini). Vmes pa imajo na mizi čips, smoki, bonbone. Najraje pa pijejo seveda kokakolo , ledni čaj in vodo. Na koncu pa mora biti torta, že nekaj let je tradicija torta pingvin. Za spremembo pa si letos hčerka želi torto nutella. Lep rojstni dan, STANEJ STANEJ

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

29. sep 2006 8:17

Tudi jaz sem za svoja otroka vedno pripravila podobno kot Stanej. Otroci uživajo, če na rojstnih dnevih jedo tisto, kar kao ni najbolj zdravo. Obloženi kruhki, pica in koka kola so zakon. Pa naj jim bo, saj rojstni dnevi niso vsak dan. Pa še torta mora bit, čeravno je večina otrok ne mara, glavno da je na mizi, bo že kdo pojedel, če bodo otroci imeli polne trebuščke drugega. Pa uživajte, to je glavno. Kyara

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

29. sep 2006 8:53

jst priporocam svoj recept za pica kruhke (http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=6953), pri nas je to šlo tko hitro da smo jih komaj sprot pekli. Če pa ostanejo pa lahko mal v mikrovalovki pogrejes. Pa veliko vrst pijače (gazirane, negazirane) da lažje izbirajo tisto kar jimpase pa tud velik pijejo ponavadi. Pol pa lahko kakšne smokije, čipsi, kokice pa tko naprej za tko mal grizljat. Kaksšni sendvički s francosko štruco, k so fajn mejhni gre tud dobr v promet. Seveda pa je najpomembnejša torta, pri nas smo jo komej cakal Bernarda85

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

29. sep 2006 10:15

Priporočam hamburgerje. Pri nas je bil to zadnjič maximalen uspeh. Recept za lepinje je na KulSlo, pleskavice nam je naredil mesar, jaz sem samo še čebulo, paradižnik, solato narezala in zraven dodala kečap, ajvar in majonezo .Po želji si je vsak naredil svoj hamburger. Vam rečem ob 22.00 zvečer je ostala od 50 lepinj samo še ena- bilo nas je pa 17. ariella

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti