Pralni stroj blomberg?

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

tema odprta - 28. sep 2006 11:01 | ogledi: 3.611 | odgovori: 4

Mercator ima v akciji pralni stroj Blomberg WAF 6120A za 77.000 (znižano iz 109.000!?)

Opis izključno zaradi mnenja: Pralni stroj Blomberg WAF 6120 A*

nastavitev ožemanja do 1200 obr./min, volumen pranja do 6 kg, 20 programov, zamik vklopa 3/6/9 h, zaščita pred poplavo Aquastop, poraba vode 49 litrov, energijski razred A, učinkovitost pranja A, mere (vxšxg): 85x60x59 cm, 3 letna garancija

in ker moramo ravno kupiti novega, me zanima, ali imate kaj izkušenj s to znamko, ker mi ni znana. Servis sicer je (15 km stran) ampak... firma nemška, delano v Turčiji.

Torej? Kakšne izkušnje s to znamko?

Staša

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

28. sep 2006 14:01

Osebno imam pralo - sušilni stroj Ariston in ker je od moža sorodnik delal kot trgovski potnik za to podjetje, smo pač kupili ta stroj v imenu sorodstva in zaupanja. Star je sicer 3 let in pol in je opral in posušil celo goro perila, ampak enkrat se je zaštekalo. Napaka je bila pri termostatu. Serviser je prišel, odpravil napako, zaračunal 15.000 SIT za prihod, za delo in najmanj za rezervni del, še povedal je, da imam srečo, da ni šla elektronika, ker takrat bi stroj lahko samo ljubčkala in ga dala na odlagališče, ker je popravilo le - tega drago in si za ta denar skoraj da kupiš novega. Še to, dal mi je dober nasvet: "Gospa, drugič, kupite domačega od Gorenja, garancijo na dele boste imeli 5 let in vas glava ne bo bolela, če kaj odpove." Toliko, a vi se odločite, a kupite tega znižanega in res po ceni, ali domačega. Lep pozdrav! Zvončica

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

13. okt 2006 17:25

Hja, še vedno sem pred nakupom, ampak čas se mi izteka.. zdaj pa me zanima, a imate doma kaj od Matrixa, ki ima zadeve tudi dovolj ugodne, pa še vedno je slovenski? Za servise tudi baje ni problema in GA dajo nanj 5 let garancije!? Me kar mika...

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

13. okt 2006 17:31

Trenutno ima Merkur v akciji pralni stroj Gorenje ,cena je 120.000 prej pa 160.000....stasafrank,če bi bila jaz na tvojem mestu je ta pralni stroj moj.Mož mi je obljubil podoben pralni stroj na zimo. kuharca37

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

13. okt 2006 17:36

Doma imamo klima napravo, pa mikrovalovko,zamrzovalno omaro in hladilnik. Z vsem naštetim smo več kot zadovoljni. Moja kolegica pa ima grelnik vode, pralni stroj in hladilnik, pa je tudi zelo zadovoljna. Servise pa imajo vsepovsod po Sloveniji in za rezervne dele tudi ni nobenega problema. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti