Tupperware

tema je zaklenjena

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

3. sep 2006 12:20

Pisala sem Jamoni na zasebno pošto, ji pustila naslov in v dveh dneh dobila katalog. LP

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

3. sep 2006 19:32

tej_a, nisi dobila moje zasebnega sporočila? Katalog ti vsekakor lahko pošljem. JAMONI

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

3. sep 2006 19:59

Jamoni.... tudi jaz mislim, da nisi naredila nič tako hudo narobe. Je namreč zelo velika razlika med tabo in Petro 1, ki svoje piskre propagira že skoraj pri vsakem receptu. Ti si pač ponudila, nič se nisi vsiljevala, da nam lahko prideš kazat robo in ne vem kaj, in tudi prav nikjer drugje ne propagiraš Tupperware-a kot na tem forumu. Prav tako se ne vsajaš, kot da je Tupperware eden in edini in vsemogočni. Interesenti smo ti pisali za katalog in to je to. Če Urednik KUL misli, da gre za propagiranje izdelkov, ga v tem tudi podpiram, saj smo vsi mi gosti na tej strani. Edino, kar se je z moje strani zgodilo je bilo to, da sem se ob branju forumov zadnje dni res ZELO SLABO počutila kot obiskovalec, ker pač nimam Plus paketa. Pa sem ful rada prišla sem in kdaj pa kdaj sodelovala na forumih, zdaj pa imam brez pluska že prav slabo vest. Toliko z moje strani o vsem tem. LP Anja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

3. sep 2006 21:06

Po moje pa nihče, ki nima pluska, ne rabi imet slabe vesti. Tudi sama ga več kot eno leto nisem imela in bi še danes verjetno shajala brez, a je pač tako naneslo, da sem se odločila zanj. Moj malenkosten prispevek k ohrnajanju Kulslo, sem si mislila. Sicer pa, kot si verjetno opazila, tiste s pluskom velikokrat pomagajo tistim, ki ga nimajo, sploh pri iskanju, pa ni Jernej še nikoli nobene kregal zaradi tega. Češ, kaj ve s pluskom pomagate tistim brez, naj si ga nabavijo, če ga hočejo...Zato ker nobena ni tega zlorabljala, navsezadnje smo tukaj tudi zato, da pomagamo. In nikdar, do debate o reklamiranju, sploh nisem gledala, katera ima pluska in katera ne (sploh nisem vedela, da rumeni križec ob imenu pomeni plus paket...). Tako da ti še kar naprej lepo sodeluj na forumu, ko boš kajpotrebovala, kjer prav pride plusek, pa kar pogumno reci za pomoč. Morda se lahko zamislijo le tisti, ki nekaj poskušajo reklamirat. In po debatah v minulih nekaj dneh sem opazila nekaj zanimivih, tudi pozitivnih reakcij. Se mi zdi, da se je Jamoni na opozorilo hitreje, predvsem pa manj užaljeno odzvala kot Petra 1, ki je pač malo bolj dolgo vztrajala pri svojem. Pa tudi jože2 je, kolikor sem opazila, hitro moral menjati svoj način brezplačnega reklamiranja...VSak ima pač svojo taktiko,bi lahko rekli. Nič slabe vesti torej, anja27, ampka še naprej na prijetno druženje, Mamamia mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

3. sep 2006 21:09

Slaba vest ni potrebna, oglaševanja pa ne s pluskotom ne brez ne podpiram. Opravičilo sprejeto, ampak pogoji so pač kakršni so. Bom razmislil o posebnem forumu za oglaševanje in o posebni naročnini zanj, čeprav osebno ne verjamem, da bo kaj dosti interesa. Med brezplačno in ne je ponavadi v glavi velika razlika. Prodaja novih izdelkov s tel številko in cenami - mislim da bio vse revije to vrgle iz malih oglasov. Poskusite poslati tak oglas na Delo, če ga bodo sprejeli. Speljite to tako, da ne bo tema kot reklama za prodajo, pa bo vse v redu. Na forumu je več kot 7000 tem. "Spotaknil" sem se jih v vsej "Karieri" v nekaj več kot 5.ž Sicer pa... Ga. "Jamoni" nima razloga, da se počuti slabo. Tema je že nekaj dni pri vrhu, vsi vedo, kje lahko naročijo katalog. Morda je taka reklama celo boljša kot oglasna pasica, ki jo obiskovalec ne klikne. Edino, kar sem presil vse, je to, da ne oglašujete več tistega, kar prodajate komercialno. In vsak dobro ve, kaj je komercialno, zato vas ne bom učil. Hvala Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti