
Malo za hec
Tajkun na smrtni postelji naroča svoji objokani ženi: " Obljubi mi, da mi boš dala ves denar v krsto in me pokopala z skupaj z njim."
Nato skopuh umre. Tik preden so zabili krsto, užaloščena vdova stopi k njej, iz torbice potegne škatlo in jo položi k umrlemu. In joka naprej.
Na sedmini jo prijateljica vpraša, kako je lahko tako prismojena, da je tako bogastvo pokopala skupaj z možem. Vdova ji odvrne: " Sem bogaboječa ženska in če sem umirajočemu to obljubila, si ne upam prelomiti besede. Ves denar sem položila na moj račun in za isti znesek napisala ček. Ta ček sem položila k umrlemu. Če ga vnovči, ga pač vnovči. "
F r i n aKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)
| Kaj jutri za kosilo? | NENA58 |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |
Video recepti

Polnjene paprike

Orehova rolada

