Konvekcijska pečica : parni kuhalnik

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

6. maj 2009 11:55

Hvala za odgovor. Upam, da mi ga bo danes uspelo dobit. Potem te bom še pa za kakšen nasvet pri pečenju/kuhanju povprašal. :) sonic

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

6. maj 2009 12:05

sonic je napisal/a:
Hvala za odgovor. Upam, da mi ga bo danes uspelo dobit. Potem te bom še pa za kakšen nasvet pri pečenju/kuhanju povprašal. :) sonic
hm, ne vem če bo že danes na voljo, se mi zdi da se začne akcija ju3, ampak bo pa treba pohitet, zadnjič so bile zelo hitro razgrabljene - Perfect varianta, tako da so dobili potem Montiss (ista pesem - drugo ime:)

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

6. maj 2009 15:36

Sem že prepozen. V Celju so jih dobili samo 20 in so takoj pošle. sonic

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

6. maj 2009 20:55

Danes sem primerjala obe pečici - prijateljičino iz TV reklame in pa Montiss, ki sem jo kupila danes. Na pogled podobni, enaka moč, njena ima dodatek za odlaganje pokrova, moja ne, ampak zato ima pa obroč, na katerega lahko odlagam pokrov ali pa povišam posodo za pečenje, če v njej pečem večjega piščanca ali mogoče celo purana. Njena ima priložene recepte in obširnejša navodila, pri moji je pa to vse bolj skopo napisano. Čas pečenja je pri obeh pečicah približno enak, seveda pri hrani, ki sva jo danes sprobali. Pečici se pa razlikujeta v tem, da njena ima infra grelec, moja ima navadni grelec, kot je v pečici. Vsekakor sta obe vredni svojega denarja in če jo danes nebi dobila, bi se najbrž odločila kupiti enako, kot jo ima prijateljica. regina

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

6. maj 2009 21:10

Mi ga imamo tudi.Parkrat je bilo potrebno, da smo se ga navadili, sicer pa smo zelo zadovoljni. Mož ga je kupil v Šparu za polovično ceno, je pa vse isto. Presenečeni smo bili nad okusom pripravljene hrane, tako da pri nas je v redni uporabi. lili_stef

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. maj 2009 0:02

sm vidla tole reklamo dans pa je čist huda tale pečica.. waaaw. sam je kr mal predraga. aja, kak pekač lahko vstaviš? je vseeno kakšen material uporabljaš? sem videla v eni akciji, mislim da ma špar tole, sam ni pekača :S je pa res dost cenej! a npr kar se odteče od kuhanja oz pečenja lahk pol poliješ po jedi? je dobro? hvala za odgovore bannanna_v_slo ;)

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. maj 2009 0:03

aja, regina.. koliko časa pa traja tako pečenje napram navadni pečici? tenks bannanna_v_slo ;)

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

9. maj 2009 17:06

V celi Sloveniji so vse verzije te pečice razprodane. Niti ena internetna ali kakšna druga trgovina nima zaloge. Razen tiste, ki je ista in 2x dražja (TS). sonic

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

9. maj 2009 22:34

Bannanna, kaj dosti jo še nisem sprobala, ker jo imam šele par dni. Vendar, če pogledaš, predno se ti klasična pečica segreje npr. na 200 stopinj, traja dalje časa, kajti sama pečica je dosti večja. Konvekcijsko pečico sem pa kupila predvsem zaradi tega, ker pečico uporabljam samo za pečenje peciva, piščanca ali pa meso sem pa vedno pekla v pokritem pekaču, da mi ni špricalo po celi pečici. Pod grelcem jo je zelo težko očistiti. In piščanec pečen v pokriti posodi ni ravno hrustljav. Ker večinoma kuham samo za dve osebi, se mi marsikdaj niti ni splačalo pečt v veliki pečici. Prednost konvekcijske je tudi ta, da takorekoč v enem loncu pripravim meso in priloge. Čas peke je pa seveda odvisen od velikosti oz. debeline mesa. regina

sonic  

član od: 1.3.2006

sporočila: 319

13. maj 2009 8:44

Juhu. Kupil konvekcijsko pečico Hyundai H-C051, ki je danes v akciji. Enako močna in velika od ostalih modelov, ki so bili v prodaji. Zraven ima kar nekaj dodatkov in nastavkov. Cena pa bornih 44,90 €. Komaj čakam, da sprobam. sonic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti