Aparat za peko kruha

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

4. avg 2003 8:04

Bila sem na dopustu in nisem odpirala te strani. Vsem, ki ste na novo kupili aparat za peko kruha želim, da vam bo čimbolje služil. Glede moke durum si ne beliti glavo, vzemite drugo oz. tisto, k ije pri roki. Začmite s peko belega kruha, kar se najbolj obnese za začetek in počasi preidite na bolj črn kruh. Priporočam hitri program, da ne upade testo, sicer pa se kar držite priloženih navodil, je pa kar nekaj (tudi moj preiskušen recept) že na teh straneh. Sicer pa še kaj vprašajte, lahko tudi osebno (zgoraj kjer je klik bom čakala na rumeno kuverto).

neznan uporabnik

6. avg 2003 13:13

SOLZICA, nč še nism dobu maila. Pa en vem, kolk je zdej kupica 200ml, gramov?? :( Bliskec

lonja  

član od: 20.3.2003

sporočila: 26

6. avg 2003 21:24

Za darilo sem dobila Clatronica BBA 2594 z dvema matlicama in še pa še programi pa s tremi stopnjami zapečenosti itd. Kruh krasno uspe samo na hitrem programu (tudi polnozrnat), ker pri drugih programih predolgo vzhaja in pade skupaj. Rezultat je vbočena štručka gobaste strukture. No ta problem sem torej rešila, ne znam pa bolj zapeči kruha po zgornji strani. Tudi če nastavim program na temno zapečenost, se zapeče z vseh strani, zgoraj je pa čisto bled in mehak. Rada bi takega, kot je na fotografiji na škatli. V navodilih o tem nič ne piše. A kdo pozna rešitev? Lonja

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

7. avg 2003 22:19

Tudi jaz imam takšen aparat kot Lonja in enake težave. Danes sem morala speči kar dve štruce. Pojedli smo vse, pa vendar bi rada spekla kruh, ki je enako zapečen z vseh strani. Prosim svetujte. Marjana

Berni  

član od: 2.7.2002

sporočila: 55

12. avg 2003 13:14

Tudi mene ste navdušili za nakup aparata, pa me zanima kaj mislite o tem aparatu, na priloženem linku. Po obliki se razlikuje od drugih, tako da ne vem. Prosim za vaše komentarje. <http://www.bigbang.si/shop/?M=i&SH=2&IT=87128369193> Hvala in lep pozdrav

neznan uporabnik

19. avg 2003 9:10

Zdravo! Rada bi postala članica vašega "kluba" in se ravno odločam za nakup aparata ELTA - ugodna cena. Naprošam za mnenje poznavalk. Gerta GERTA

tanjam  

član od: 2.9.2002

sporočila: 159

3. sep 2003 8:37

Ali kdo pozna model CLATRONIC bba 2605? Tanja

bojanz  

član od: 8.9.2002

sporočila: 42

8. sep 2003 15:09

Samo eno vprašanje imam: ali obstaja kakšna stvar, ki bi se jo dalo v kruh (pečen v aparatu za peko kruha), da ne bi bil le-ta druga dan "trd"? Zanima me kaj dajo v tavarniško narejen kruh? Bojan Z.

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

9. sep 2003 14:16

Ja kje pa hraniš kruh, da je drug dan trd? Meni se to ne zgodi, razen če ostane na mizi:) Solzica

bojanz  

član od: 8.9.2002

sporočila: 42

9. sep 2003 16:16

Ja, ne sprašujem zase, ampak za teto - ki ima aparat za peko kruha! Sam že vem kako shranjevati kruh, samo zanimalo me je če imate kakšne "pametne ideje"! Bojan Z.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti