Aparat za peko kruha

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

2. okt 2003 12:40

Majhna, Kako se kaj obnese tvoj aprarat za peko kruha ELTA BA 120 je 1000W ? Tudi mene je zamikala cena. LP

majna  

član od: 30.9.2003

sporočila: 17

2. okt 2003 15:14

dj, Super se obnese,kruh sem pekla že štirkrat in je res dober. Je 1000w in ima dva gnetilna kavlja .Moram rečt da sem zlo zadovoljna. Samo občutek imam da imajo zelo omejeno število teh aparatov,vsaj v kranju jih je menda že zmanjkalo, zato ne odlašaj z nakupom. Lep pozdrav Majna Sporočilo je spremenil(a) majna dne 02. okt 2003 15:18:50

peterlin2  

član od: 3.10.2003

sporočila: 10

3. okt 2003 10:20

Pzdravljeni Vceraj zvecer sva z zeno kupila aparat ELTA BA 120 je 1000W in sva danes zjutraj pred sluzbo ze jedla zelo dober in rahel kruh. Moram priznat, da se je aparat res dobro odrezal, vendar pa imam eno veliko pripombo tudi meni namrec ni uspelo kruha vzeti ven. Sele po rezanju kruha na dva dela sem ga uspel dobiti ven iz modela pa se to sem ga pri tem cisto zmeckal. KAKO hidica se ga dobi ven v enem kosu??? V navodilih pise da se ga samo rahlo strese in naj bi sam padel ven. Mogoce ni sel ven, ker je bila skorja kar debela? Ce ima se kdo ta aparat bi prosil za nasvet kako se dobi kruh iz modela. Peter Peterlin Šušteršič

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

3. okt 2003 11:40

Če kruh malo odstoji v posodi, se ga da lepo vsipati ven. V kolikor pa ne gre, malo z druge strani posode zasukaš te kavlje. Mešalne kavlje pa vzameš ven s pomočjo jeklene palčke s katero ga zagrabiš od spodaj in potegneš ven. Malo odtrgaš spodnji krog skorje, drugače pa gre super ven s tem. Pri Clatronicu je ta paličica priložena. Redkokdaj pa ostanejo v posodi, pri meni so ponavadi vedno v kruhu. Solzica Sporočilo je spremenil(a) solzica dne 03. okt 2003 11:41:48

majna  

član od: 30.9.2003

sporočila: 17

3. okt 2003 17:16

Zdaj tudi meni uspe dobit kruh ven iz posode v enem kosu. Prvič sem ga preveč zapekla,sedaj ga pečem na quick in hell(rahlo zapečen)vseeno ga moram kar precej potrest da pade kruh ven.Rahlejši kot je kruh lažje pade ven. majna

peterlin2  

član od: 3.10.2003

sporočila: 10

8. okt 2003 7:44

Zdravo Kot sem ze povedal smo kupili aparat ELTA BA 120 je 1000W in smo zelo zadovoljni z njim vendar pa tudi ce damo na program za najbolj svetlo skorjo se kruh prevec zapece tako da je skorja cisto rjava in debela od 3-5mm. Vceraj smo spekli kruh in smo ga vzeli ven 22 minut pred rokom da je bila skorja lepo rjava in ne prevec zapecena. Zanima me ce ima se kdo take probleme? Sicer sem pa poklical vceraj na servis in so rekli da ga naj nesem nazaj v Spar da mi ga morajo zamenjati ker se ni minilo 8 dni od nakupa. Vendar pa ko sem ga prinesel nazaj niso imeli nobenega pekaca vec in so rekli da me bodo danes poklicali. Bomo videli kaj bojo rekli. Lep pozdrav, Peter Peter Peterlin Šušteršič

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

8. okt 2003 14:26

Mene pa zanima ali je kdo že pekel kruh s pirino moko? Kakšno razmerje uporabiti? Lep sončkan dan želim! Solzica

majna  

član od: 30.9.2003

sporočila: 17

8. okt 2003 18:55

zdravo! Tudi sama imam aparat Elta Ba 120 kot sem že povedala. Peče mi super,sicer res vedno pečem na najmanjšo zapečenost pa je vseeno kar dobro zapečeno. Spekla sem tudi šarkelj in marmorni kolač pa bi blo res fino če bi lahko dala še na nižjo temperaturo, ni pa bilo zažgano. Tudi moja mami je istočasno kupila isti aparat pa ima čisto kontra problem, Kruha zgoraj ji sploh ne zapeče ,spodaj pa je kar lepo zapečen. majna

majna  

član od: 30.9.2003

sporočila: 17

12. okt 2003 8:44

Pozdravljeni! Ima kdo recept za celozrnati kruh? Vesela bi bila tudi kakšnih drugih receptov za kruh. Lahko mi pošljete tudi na email majna@email.si majna

janezjev  

član od: 12.10.2003

sporočila: 3

12. okt 2003 10:46

Živjo! Prosim vas za nasvet o nakupu pekača za kruh. Ali naj ga kupim v Sloveniji ali Avstriji (Graz ali Celovec)? Katera trgovina ima najboljšo ponudbo? Vem, da se včasih lopatica prilepi na kruh, včasih dobro ne zapeče, včasih pa preveč. Katero znamko pekača naj kupim (za 4 ljudi, ki bi radi pekli in čistili pekač na najbolj enostaven način). Janez Janez Jevnikar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti