Verziiiiiii

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

8. sep 2006 13:01

Evo Patricija to je zate: Tisoč poljubčkov na vsako stran za spomin ti dam, da bi bila vedno zdrava,vesela nas pa vedno v srčku imela! Če kdaj v življenju vedela ne boš kako ravnati spomni se,kako te je učila tvoja mati! Ko v življenju sreče boš iskala, glej da te ne prevara svet, saj mnogokrat,ti bode strupa dala prav tista roka,ki ti ponuja med. Ne kaži svetu, če si srečna, ker svet je nevoščljiv, ne kaži svetu, če si nesrečna, ker svet je neobčutljiv! Kadar v življenju te popelje cesta, ostani vedno domu zvesta! To bi blo pa zaenkrat vse!!!!!!!!!!!!! ČAVČI BAVČI dorka

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

8. sep 2006 15:05

Patricija,meni je bil tale zelo lep,ki mi ga je že dolga leta nazaj,napisala mama; Na nebu zvezdic je miljon vsa noč je razsvetljena miljon je ptic miljon cvetic a mati,mati je le ena Saša

patricija  

član od: 4.1.2005

sporočila: 109

9. sep 2006 20:32

Hvala obema. Patricija

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

12. sep 2006 9:40

Ok zdj bom pa tk napisala!A bi bla kera al pa ker tko prjazn/a in mi napisala primer kaj bi napisala osebi ki jo imaš neizmerno rad,jo obožuješ,ki ti pomeni vse... za rojstni dan??! K pa res nevem no :o) prosim prosim prosim dorka

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

12. sep 2006 9:57

nike je napisal/a:
Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel. Kdor najde pot, bo cilj vedno nosill v sebi. Avtorja ne vem, verz pa je eden mojih najljubših in tudi edini, ki sem se ga spomnila ta trenutek. Ko se bom še kakega, napišem... :) nike
Avtor je Nejc Zaplotnik. Lep dan, Ana Češnovar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti