Vanilija

neznan uporabnik
tema odprta - 26. nov 2001 15:47 | ogledi: 2.614 | odgovori: 4

Danes sem odkrila tole stran in moram priznati, da mi je zelo všeč. Imam pa že kar takoj tudi vprašanje - za vanilijev liker namreč iščem vanilijo v stroku, kar v Ljubljani sploh ni lahko. Za vsako informacijo se že vnaprej zahvaljujem!

neznan uporabnik

26. nov 2001 17:06

Ponavadi jo v večjih centrih kar imajo. Jaz jo največkrat najdem tam kjer so ostale stvari za peko (pecilni,...). Ne morem pa ti pomagati za Ljubljano, jaz sem namreč iz Gorice. Tina

neznan uporabnik

26. nov 2001 18:39

Najpogosteje se pojavlja vanilija v stroku, ki jo proizvaja Kotany. Našli jo boste v vseh Intersparih oz. Sparih. Beti

neznan uporabnik

27. nov 2001 8:26

POZDRAVLJENA BUČKA, v naši družbi ti res ne bo dolgčas,najprej pomagamo mi tebi potem pa ti nam -saj veš za pregovor v slogi je moč!? Vanilijo v stroku dobiš v vseh MERKATORJEVIH trgovinah. ČAO!

neznan uporabnik

28. nov 2001 16:09

Najlepša hvala vsem za pomoč! V Merkatorju ali Sparu vanilije v stroku (sveže) še nisem zasledila - bom drugič bolj pozorna. Na srečo pa sem jo našla v Maxi marketu. Še enkrat hvala!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti