Malo zdrave (?) paranoje

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

17. jun 2006 16:57

Ok, zdej pa dost...naslednji, ki bo komentiral bedarije...nas vse povabi na nekaj osvežilnega...ok? :) P.S. sam tale sonček je pa vroč za crknt...men se čist nč ne da...še kregat ne :))) jessy6

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

17. jun 2006 17:43

! Ali so napovedane kakšne nevihte! Tukaj na forumu se že bliska in grmi! Pa ljudje,dajte si rajš kakšen sladoled privoščit al pa kakšno hladno pivo,pa še kakšno nogometno tekmo si oglejte! Lopovi pa vas bodo itak našli,če je vam usojeno,da vas oropajo.Sicer pa,kakšen pes,kakšne alarmne naprave! Najboljša zaščita pred vlomilci so zelo radovedni sosedje,taki,ki jim ni težko pogledat skozi okno,ko pridete ob treh zjutraj s kakšne fešte. Moji sosedje so že takšni,zato me nikar ne poskušajte oropat,ker vas bodo zagotovo opazili,pa še pogledat bodo prišli,kaj počnete. Drugače sem bila pa jaz že opozorjena,da naj pazim,kaj pišem po raznih forumih,pa pravzaprav sploh nisem kaj tako strašnega napisala,no vsaj po mojem mnenju,zato zdaj bolj pazim,kaj vržem gor. Lep dan vam želi Marjetka cvetka!

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. jun 2006 17:49

Jernej glede na to, da se zadnje čase vsi kregajo... a ne bi bilo fino uvesti kaj takega: http://www.razprave.com/viewtopic.php?t=1318 Če ne drugega, si pa vsaj drugi poglejte kako in kaj imajo drugje. Pri nas pa samo kreganje- najstrožja kazen, ki nas lahko doleti je, da se tema zaklene. Ne vem no, teh pravil se na tem forumu držijo in ljudje so bili sankcionirani. Lep dan in veliko se smejte

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. jun 2006 19:55

Ops, nesojena Rožanec, a kar ljudje so bili sankcionirani? S teboj, zaradi tebe in tebi podobnih lahko samo upam, da ne zgolj zaradi zlorabe vam tako zelo ljubljenih navad in posebnosti jezika. (upam, da ni preveč "intelektualistično" zate) nola

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

17. jun 2006 20:18

A spet nesojena No, ti pustim veselje. Link sem dala samo zato, da bi videli, kako imajo to na nekaterih forumih- če nekdo prekrši pravila, mu izrečejo ukrep sorazmerno s prekrškom (torej toliko in toliko dni prepovedi pisanja). In kakšna je moja posebnost jezika (in pa meni podobnim seveda)? A mogoče pišem kitajsko? Na žalost sem študentka, ki se trudi, da piše vsaj približno tako, da bi ti bilo všeč. Sploh ne razumem zakaj se sploh še kregam s tabo. Ampak mimo tebe in tvojih besed se preprosto ne da. Veš kaj že več dni razmišljam- kaj se je v življenju človeku, kot si ti, zgodilo slabega, da svojo slabo voljo stresa na druge. Res bi te rada spoznala, videla kakšen človek si v resnici. Mogoče pa sloh nisi tako stroga in zadrta, kot deluješ po besedah. Pravijo da "videz vara". Mogoče pa pri tebi "vara pisava". Pa da se ne boš spet kaj spravljala na mene- nočem ti nič slabega. Lep dan in veliko se smejte

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. jun 2006 21:29

Atina je napisal/a:
Sicer spet drezam v osje gnezdo, ampak se mi Nolini odgovori tokrat sploh ne zdijo ne vem kako strašni, grozeči, nevarni, zbadljivi ipd. Pač pove svoje mnenje, na svoj način. In ni se treba vsajati na njo samo zato, ker je to Nola in ne katera koli druga, bolj splošno priljubljena forumašica. Sicer pa nekih strašnih tujk v njenem pisanju nisem zasledila. (Zakaj bi uporabljali tujke, če imamo v slovenščini dovolj adekvatnih terminov... - izjava nekega profesorja) Mene moti predvsem to, da se najprej prebere, KDO napiše in šele potem KAJ je napisano. Ker je tudi v vsakdanjem življenju tako, da če koga ne "prebavljamo", nas njegove izjave ne zanimajo, pa če so še tako pametne.Če bi iste besede izrekel kdo drug, bi ga pa poslušali. Anonimnost pri forumih, kot je ta, ni ravno anonimnost... Se mi pa zdi, da je tukaj več krega kot pri tisti temi o cigaretah... Pa ne se kregat, naj sonček ogreje vaše misli! Atina
Da ne bo kdo užaljen, se mi zdi de ste se rahlo spravili na Nolo. Kaj vas pa moti ?.Popolnoma se strinjam z Atino. Pa polno kastrolco smeha ( tako kot ( se mi zdi ) Tinca ) vam želi Ežoj ežoj

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

17. jun 2006 22:05

Ežoj in Atina, še ena, ki se (mora-na žalost) strinja z vama. Zdi se mi, da se "obesite"(določeni osebki!) na vsako stvar, ki jo Nola napiše. Malo strpnosti ne bo nikomur škodilo. Pa ko vidite, da je post napisala Nola, 2x globoko vdihniti, pa na dolg sprehod...pa če slučajno ne mine, potem pa napišite. Sem bila malo zlobna, ampak sem se morala "izkašljati". maychi

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

18. jun 2006 2:04

Se strinjam z vami tremi in bom zdaj tiho. Škoda moje energije. Lep dan in veliko se smejte Sporočilo je spremenil(a) rozanec dne 18. jun 2006 02:05:02

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. jun 2006 9:56

jessy6 je napisal/a:
nola, kaj težiš...maš menzes al mož ni pri volji? :))) jessy6
To tudi ni lepo, mislim da ne sodi sem Jessy P,s. Včeraj sem spregledala. Pozdrav Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 18. jun 2006 09:57:15

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

18. jun 2006 11:55

A ni to drugačna tema? Se mi zdi, da sem v drugi temi, kot sem nameravala biti. Pa uživajte na to lepo nedeljo! Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti