Malo zdrave (?) paranoje

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

16. jun 2006 10:43

Draga Tjas! Ker sem omenjena v tvojem odgovoru nekako ne morem, da ne bi odgovorila. Predvsem me je zbodlo, ker je omenjena dolžina staža na KulSlo. Naj link pove sam (datum)... http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1041 Nekako pač nisem oseba, ki bi na veliko razpravljala o kulinariki, ker nisem bogve kakšna kuharica! Tu na internetu najdem kakšne fine ideje za kosila za svojo družino in res me je zanimalo koliko ste stari! Zdelo se mi je, da morate bit precej izkušeni kuharji in kuharice, ker ste polni idej, vendar sem na podlagi odgovorov ugotovila, da sem skoraj med starejšimi :) Ce pa res mislite, da lopovi berejo kulinaricne forume.... ne me hecat. Tu se s proximo pac ne strinjam. Res ne. Informacije lopovi zagoitovo hitreje in lazje dobijo kje drugje. To je pac moje mnenje. Pa se to - zagotovo mnenja ga ne bi napisala, če ne bi bila v enem izmed odgovorov omenjena, ker pac nisem tip, ki bi intenzivno sodeloval (beri: pisal) na taksne forume, bolje receno odgovarjal na taksna vprasanja. Lep pozdrav, Ana Češnovar Ana Češnovar

booris  

član od: 11.11.2004

sporočila: 315

16. jun 2006 11:04

Počakajmo še na vprašanja, kakšno je naše premoženjsko stanje in kako je naše premoženje varovano in zavarovano, točen naslov in kdaj nas ne bo doma. Potem bi pa res lahko sklepali na zle namene. Po mojem bi nekdo, če bi tri dni opazoval naše stanovanje, več izvedel o meni, moji družini in za obiskovalce zoprnem psu, kot če bi tri leta prebiral kulinariko. Res pa se oglašam bolj poredko. P.S.: Vprašanje o starosti pa se mi ni zdelo tako slabo. Smo se vsaj malo predstavili, v kolikor se tisti najbolj vneti niste spoznali že na srečanjih. Prijazen dan! Boris booris

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

16. jun 2006 11:10

Saj se lahko odgovori na vsa vprašanja, ampak bolj "naokoli". Ne poveš vseh informacij oz ko govoriš o sebi razmišljaš... To se človek hitro nauči, ko se večkrat pojavi na internetu. Lp, Tina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. jun 2006 11:22

Uffff, madonca, zapisalo se mi je da sem star 62 ( kje pa, v resnici 26 ), podatek o mačkah menda ni zelo kritičen, da sem doma v Agnes, kje pa ( Agnes je bila hčerka direktorja Trboveljske premogokopne družbe, kaj bi jaz v njeni družbi ), število rib se bo kmalu spremenilo ( ker so se drstile ), kakšen sosed s puško bi se verjetn tudi najdo. Proxima, ne, da so zdej nepridipravi čisto zmedeni, Drugač, strinjam se z borisom. ežoj Pa še to: danes mi je lokvanj naredil cvet, odprl se je pred mano v cca 3 urah ( rimljanka, nekaj res čudovitega ), upam da nepridipravi ne gledajo rožic. Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 16. jun 2006 11:27:42

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

16. jun 2006 12:29

ežoj je napisal/a:
ežoj Pa še to: danes mi je lokvanj naredil cvet, odprl se je pred mano v cca 3 urah ( rimljanka, nekaj res čudovitega ), upam da nepridipravi ne gledajo rožic.
Ežoj, jaz pa upam, da jih gledajo, mogoče se kateri celo spreobrne ob tolikšni lepoti! Blanchy

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

16. jun 2006 12:38

Se strinjam s Proximo...internet je lahko velika past...zato dekleta in fantje...uporabljajte ga s pametjo!!! lp Nena Nena-morje

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

16. jun 2006 12:44

veverica je napisal/a:
Draga Tjas! Ker sem omenjena v tvojem odgovoru nekako ne morem, da ne bi odgovorila. Predvsem me je zbodlo, ker je omenjena dolžina staža na KulSlo. Naj link pove sam (datum)... http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1041 Nekako pač nisem oseba, ki bi na veliko razpravljala o kulinariki, ker nisem bogve kakšna kuharica! Tu na internetu najdem kakšne fine ideje za kosila za svojo družino in res me je zanimalo koliko ste stari! Zdelo se mi je, da morate bit precej izkušeni kuharji in kuharice, ker ste polni idej, vendar sem na podlagi odgovorov ugotovila, da sem skoraj med starejšimi :) Ce pa res mislite, da lopovi berejo kulinaricne forume.... ne me hecat. Tu se s proximo pac ne strinjam. Res ne. Informacije lopovi zagoitovo hitreje in lazje dobijo kje drugje. To je pac moje mnenje. Pa se to - zagotovo mnenja ga ne bi napisala, če ne bi bila v enem izmed odgovorov omenjena, ker pac nisem tip, ki bi intenzivno sodeloval (beri: pisal) na taksne forume, bolje receno odgovarjal na taksna vprasanja. Lep pozdrav, Ana Češnovar Ana Češnovar
Veverica, sori, ampak nisem imela tebe v mislih. Sploh. A da si ti odprla temo o domovanjih? Torej res slabo vidim... tjas

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

16. jun 2006 12:59

Sama menim, da je določena mera previdnosti vsekakor dobrodošla pri čisto vseh zadevah, s katerimi se srečujemo dandanes, ker res nikoli ne veš, kdaj se ti lahko (pretirana) odkritost maščuje. Po drugi strani pa... da bi se človek na čisto vsakem koraku (tudi veselem kulinaričnem forumu, kot je tale) obremenjeval, če napiše, koliko je star in kje (okvirno) živi... ne vem, no, to se mi zdi pa rahlo pretiravanje. Sicer pa se lahko vedno temu izogne tako, da pač ne napiše. Vseeno pa hvala za opozorilo - teh pa itak nikoli dovolj! Uživajte v sončku! Živa

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. jun 2006 13:35

Saj pri nas imamo psa doma in to take pasme, ki velja za najboljšega hišnega čuvaja - v obratnem smisli, labradorci bi kvečjemu pokazali, kje se kaj skriva... Loni Makaroni

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

16. jun 2006 15:21

Loni, mi imamo tudi labradorko, eno tako tapravo telico, se pravi, da sva pred lopovi varni, ane? jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti