Malinova pita

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

14. jun 2006 14:14

Ko sem videla naslov teme, sem se spomnila na Ikeino malinino pito... ej, božanska je! Tako da se tudi jaz priporočam za recept. če ga nihče nima, bi bilo pa mogoče dobro kar malo eksperimentirati. Če se ne motim, je spodaj krhko testo, gor je namazan vanilijev puding(najbrž je kakšna krema, ne), gor so lepo naložene maline in prelite s prelivom za torte. Saj po moj ne more bit tako zakomplicirano. Če jo bom naredila (trenutno huuuuujšam), bom javila kako je uspela. Lep dan! jasna

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

24. jun 2006 16:31

zima je napisal/a:
Atina, ja, prosim za recept, sploh če je s krhkim testom. Tale recept Ognjič mi pa žal ne ustreza, ker je notri puding. Saj veš, spet moji E-ji, ampak res se jim poizkušam izogniti. Ne vem, kak jogurt, skuta, ... karkoli, kar lahko sama spackam, pa da bi bilo kaj malin potem tudi videti. Ah, že kompliciram, ha-ha! Še kaka ideja? ZIMA
Zima, če se želiš izogniti E-jčkom, si lahko pripraviš domač puding. Kupljen puding je iz Gustina, arom in E-jev. Na 1 dl tekočine( sok,mleko, čaj...) uporabi 1 jedilno žlico gustina.Uporabiš arome (domač vanilijev sladkor ali kar samo vanilijo, čokolado, začimbe,...). Priprava je enaka kot za kupljen puding. Jaz namesto sladkorja uporabim fruktozo. Aki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti