Napaka v receptu za indijancke?

neznan uporabnik
tema odprta - 14. nov 2000 1:22 | ogledi: 2.591 | odgovori: 2

Danes sem si ogledala recept za indijancke, ki izvira iz Gorenjke:

http://www.kulinarika.net/recepti/indijancki1.html

V navodilih za pripravo narocajo, da naj zmesam sladkor z vodo in skuham, toda nikjer ne omenjajo koliko vode potrebujem!! Je kdo ze poizkusil ta recept in ugotovil koliko vode je potrebno?

neznan uporabnik

14. nov 2000 15:53

Res je. Toda to je bil originalni recept, ki nam ga je dala Gorenjka. Kot sem preračunala 4 žlice vode bo dovolj. Ko boste delali pecivo pa nam sporočite če je uspelo. Lep pozdrav in hvala.

neznan uporabnik

16. nov 2000 23:53

Vceraj sem preizkusila recept za indijancke - bili so tako dobri da jih danes ze ni nic vec Uporabila sem 5 zlic vode, ker je bilo 4 zlice malo premalo - uporabila sem jo namrec toliko da je bil sladkor ves rahlo vlazen in ne cisto suh. Piskoti in beljakova pena sta zelo dobro uspeli in sta tocno taki kot pri kupljenih indijanckih, moram pa se prakticirat s prelivom, ker sem uporabila cokolado, maslo in smetano (nimam Gorenjkinega preliva). Hvala za pomoc, Marinka!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti