Gi- prehrana

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

19. maj 2006 14:00

Meni ni, zdaj sem prekinila, grem kmalu domov, drugič bom probala z drugih serverjev. Če pa ti Sonja že imaš to datoteko, bi pa prosila, če nam jo lahko pošlješ na mail. Bom prej preverila mail, preden grem spet "dol dajat". Hvala. jankica

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

23. maj 2006 7:46

No, takole, uspelo mi je prenesti. V nedeljo zvečer doma, na e-mail pa ni in ni šlo. Včeraj pa še v službi. Ko pa sem prenašala na e-mail, mi je pa vse skupaj zablokiralo. Tako da vsem zainteresiranim priporočam, da večkrat probajo. Julya, hvala. Malo sem preletela začetek knjige in berem, da ima moka, zdrobljena med dvema mlinskima kamnoma, nižji GI od industrijsko mlete moke (večji delci se težje razgradijo v glukozo). Na to pa nisem pomislila, čeprav že nekaj časa sama pečem kruh iz temnih in polnovrednih mok. jankica

maticml  

član od: 28.5.2006

sporočila: 1

28. maj 2006 16:33

Kolikšen je g.i polente, ker na internetu se poatki zelo razlikujejo. Če ima 7g vlaknin na 100g in samo škrobne hidrate je najbrž nizek gi? Imam prav? maticml

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

28. maj 2006 18:34

maticml, nekje sem zasledila da ima polenta GI samo 40, nekje pa 70, tako da ne vem katera je prav, sicer pa pojej zdraven veliko skledo zelene solate in GI se bo znižal... Sporočilo je spremenil(a) Teka dne 28. maj 2006 19:09:56

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti