Naša kulinarika

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

2. jul 2006 14:29

Jupi!!!!!!!! Tudi to nekaj pomeni! Bravo naša dobra kulinarika! Kyara

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

9. avg 2006 8:40

Pri meni je bilo pa tako ker jaz do letošnjega leta nisem imela interneta sem hodila gledat na internet v šoli. Ko pa sem enkrat bila pri sestri je ona gledala kulinariko in takoj se mi je vtrnila v spomin. Potem pa sem enkrat pri rednem pouku v računalniški učilnici zbrala pogum in šla pogledat ali je kakšen zanimiv recept. Pa sem se opogumila in se vpisala moram priznati da kar z mao strahu ker sem bila stara 13 let in nisem vedela koliko so stari člani in kako me boste sprejeli. Ko pa sem sem se enkrat opogumila in odšla na klepetalnico (in to v šoli!) in se pogovarjala zdi se mi da z Dragičko pa sem vedela da sem "vaša" oz. naša saj ste vsi opazili in se čudili kako to da 13 letno dekle tako rado kuha in peče. Vsi ste me zelo prijetno sprejeli. Sedaj ko pa imam internet doma grem tako pogledat kaj dogaja in prebrati mnenja. Sedaj sem tako zasvojena da ne vem če obstaja kakšna bolnišnica zame. Lep pozdrav od ene najmlajših a vseeno aktivnih članic. tamalaursa Sporočilo je spremenil(a) tamalaursa dne 09. avg 2006 08:44:30

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

9. avg 2006 8:49

tamalaursa, kar pogumno naprej...je bilo prav prisrčno brati takrat, ko smo te zasliševale, od kod in kje si...pa si napisala, da trenutno pri pouku in bo vsak čas zvonilo . Če sem si prav zapomnila, si iz Krjavljeve dežele in mene zanima, če so vse tiste prireditve, ki se tam dogajajo, letos že minile, ali še ne. Bi si enkrat to prav rada ogledala. Čao in še veliko užitkov med nami, pri nadaljevanju šolanja pa čim manj zapletov. Ognjič

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

9. avg 2006 8:55

Minilo so že julija se mi zdi. Drugo leto bom pa kar na forumu objavila od kdaj do kdaj so.Menda bo Sosedov sin. Zdi se mi in mogoče se še jaz opogumim in bom igrala manjšo vlogo. Užitke imam vsak dan saj mi kulinarika polepša dan. Upam da sploh ne bo zapletov pri nadaljevanju šolanja in hvala ti. Res je bilo zanimivo. Kadar sem le prišla na internet sem šla v klepetalnico. Ni kj že od prvega obiska sem odvisna in zasvojena. Pa se nočem iti zdravit ker bi bila bolj zamorjena. Ta stran mi je dala toliko poguma da bom mislim da kmalu spekla torto. Kar pa si nisem mislila nikoli v svojem življenju. tamalaursa

enaMarjetka  

član od: 31.7.2006

sporočila: 73

9. avg 2006 10:03

Pozdravljeni vsi ljubitelji dobre hrane in kuhanja! Tud jz rada srfam po internetu in eksperimentiram z vašimi recepti. Tud jz sem iskala nek recept in glej ga zlomka, največkrat mi je odprlo stran kulinarična slovenija. Čisto me je osvojila, tako da sem se tud jaz opogumla in včlanla, v septembru pa si bom še naročila plus paket, ker se mi zdi fer do ostalih, ki prijazno pošiljate recepte in mnenja in iz katerih mi je res veliko stvari prav prišlo! Lp enaMarjetka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. avg 2006 19:46

Ne vem, če nisem v nekem kleptanju po klepetalnici še sama nekaj spraševala tamaleurse....Ognjič, ti boš to vedela. Meni so super mlade punce, ki so tako zelo radovedne in zgovorne, pa naj gre za recepte ali pa ne vem kaj drugega... Ko sem že na liniji - Ognjič, vreme ni dalo, da bi letos z našo lupino v tistem vremenu prišlo do Dugega otoka na zlatoroga....čeprav sta rdeča plenica (ki je varovala sinovo ritko pred 20 leti, ampak takrat je bila bela) in črna nike kapa zadaj za zvezat, že bili na moževi glavi, žal le do otočka Levan (kjer pa imajo - menda - odlično vino, in - preverjeno, večkrat - fenomenalne lignje in ribe na žaru). Morda pa drugo leto... ko bom jaz že lahko srknla kozarec rdečega...Mamamia mamamia

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

9. avg 2006 23:58

Meni pa je za kulinariko povedala prijateljica in od takrat kar naprej tukaj visim. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti