Nekaj nenavadnega

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

11. apr 2006 22:04

Dragička, hvala, zdaj vsaj vem, da sem normalna. Tipkam številko, zazvoni, prekinem, spet tipkam, zasedeno, pa spet zvoni. Potem zazvoni mobitel " Pejd dol s telefona!" " Ne, morem, tebe kličem!" "Ne, jaz tebe!" Včasih na koga pomislim, ki ga nisem videla že leta, pa zraste pred mano. Skoraj vsak teden se mi to dogaja.Naj kakšen matematik izračuna, kakšno je naključje. Zvoni telefon. Gospa, ki ji pomagam v zelo hudi stiski, na drugi strani pravi, da se boji, da mi bo njen sin kaj hudega naredil. Dve uri prej me je poskušal n parkirišču kar nekajkrat povoziti z avtom, dva dni prej pa me je prišel pretepst na domače dvorišče.Ni vedela, kaj se je zgodilo.Nekaj mesecev kasneje pokliče z istim strahom. Njen sin ima v tistem trenutku avto parkiran pred mojim oknom....Naj se ga pazim... Škoda, da pove slutnjo šele potem, ko je prepozno. Energija je neuničljiva, menim jaz, ki se sicer z veseljem požvižgam na fiziko! frina

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. apr 2006 22:15

Meni pa se je že nekajkrat zgodilo, da sem nekaj snjala in potem se mi je to uresničilo. Sanjam prostor, osebo, pogovor, dogodek in potem, ko se mi to zgodi, študiram kako je možno, da sem to že videla ali pa vem kaj se bo zgodilo. jade

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

12. apr 2006 7:07

Meni se dogajajo tudi čudne stvari, pa čeprav ne čarovniške. Bila sem klicana k direktorju in mislila sem, da mi po "pel levite", ker imam predolg jezik. Pa mi je ponudil dodatno službeno obveznost za dodaten denar seveda. Spotoma sem mu nasula nekaj razlogov svojega nezadovoljstva v tej službi. Ne boste verjeli. Spremenil bo način nagrajevanja, in sicer tako da bo meni v prid. mimika

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

12. apr 2006 7:49

Mimika, če imaš kaj čarovniškiga v seb, še v našo firmo pridi mal mojmu šefu napridgat. LP Matjaž

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

16. maj 2006 18:30

No, pa naj še jaz povem, kaj nenavadnega se mi je zgodilo. Pred dvema mesecema sem nekaj godrnjala, da nimam kje v garaži zaparkirat bicikla, ker je v njej toliko 30 let stare ropotije... in da jo bom pospravila in pika. Nekaj krepkih sem slišala nazaj, potem pa nič. Čez dober mesec pa Folk je začel kramo nosit ven, kljub tolikoletni zbiralni akciji In sama pri sebi sem sirekla: UAU, kakšne nadnaravne moči imam!................ Celo en loto sem izpolnila na ta račun. No, pa naj kdo reče, da nimam posebnih moči! Dokler................................................................................................................. ne povem, kaj se je danes zgodilo. V napol prazno garažo so nabasali dve ogromni cisterni in tam niti za moje čarovniške sposobnosti ni več prostora.... Pozdravček! Vrana

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

16. maj 2006 18:55

Za nekatere izmed vasih opažanj, bi kdo rekel De ja vou - že videno... ostalo pa.... DOBRO NAS JE TA ZGORNJI ŠEF SKUPAJ SPRAVIL....še dolgo časa bo treba po sebi brskat, da si bomo gor prišli... Lp, veverica

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

16. maj 2006 20:16

"Déjà vu" je pravilno, sara - za drugič. Blanchy

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

16. maj 2006 21:09

tale dežavu kot se reče he ,he se dogaja tudi meni in to kar ene trikrat na teden ,zraven tega pa redno in res vedno uganem kakšnega spola je dojenček ki ga nosi neka nepoznana mamica.Hčerki sta mi že obljubili da mi bosta naredili sirkovo metlo ursa40

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

16. maj 2006 21:46

Blanchy je napisal/a:
"Déjà vu" je pravilno, sara - za drugič. Blanchy
pravzaprav deja vue, če smo natančni, že videno, pač :) nola

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

16. maj 2006 21:58

nola je napisal/a:
Blanchy je napisal/a:
"Déjà vu" je pravilno, sara - za drugič. Blanchy
pravzaprav deja vue, če smo natančni, že videno, pač :) nola
Nola, to pa nimaš prav. Kot fraza, ki pomeni nekaj že znanega, neoriginalnega, se napiše "déjà vu". Zapis "déjà vue", kot si napisala ti, pa pride v poštev v primeru, ko se particip "vue" nanaša na določeno osebo ali predmet ženskega spola. Blanchy Sporočilo je spremenil(a) Blanchy dne 16. maj 2006 22:03:38

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti