Nova potegavščina ? - chitophylom 3

Pekarica  

član od: 10.10.2005

sporočila: 255

15. mar 2006 7:54

Pred leti sem kupila neke ananasove tablete, ki sem jih jedla pred glavnimi obroki. Obljubljali so, da shujšaš-zagotovo. Pa nisem, čisto res in zagotovo velja edini preizkušeni recept, manj hrane v želodec in več gibanja v vsakdan. To se pozna na tehtnici in če vsaj malo vzdržuješ zadeve tudi ostane tako nekaj časa. Pekarica

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

15. mar 2006 8:16

Tableti, ki pospešujejo odvajanje VODE iz telesa naredijo za moje pojme več škode kot koristi. Voda je vendar nujno potrebna za življenje! Dobijo pa se tablete, ki vsebujejo snov L-carnitine, ki pospešuje oziroma poskrbi zato, da OB TELOVADBI telo hitreje začne kurit maščobe. Za tiste tablete pa mislim da pomagajo, vsaj meni so nekaj. Še vedno pa je glavni recept manj žri pa več na zrak.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. mar 2006 8:17

tamara1 je napisal/a:
Danes imate imate v ONI hitro rešitev za hujšanje ali ima kdo izkušnje s tem ali pa je to spet "nateg". Meni bi prišla prav sicer taveika doza in tudi cena za 30 kg ni previsoka, samo ne vem ali se zgubijo kg ali SIT-i. tamara1
Nateg, mah kakšen nateg, to je gotovo pravi način... Dajte no, človeški naivnosti pa res ni konca... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tamara1  

član od: 10.11.2005

sporočila: 109

15. mar 2006 10:49

Jernej, kako je mogoče da se takšno reklamo sploh objavi, ker je iz letala vidno da gre za zavajanje. (uredniška etika ??) tamara1

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. mar 2006 11:18

Glede gibanja, sploh za tiste, ki smo bolj "mestni" ali pa se nam ne da na bližnji hrib: za začetek bo dovolj, če greš do trgovine po malo daljši poti, tekočih stopnic ne uporabljam, grem vedno peš po blagovnicah gor in dol, tudi dvigalu se izogibam (razen če prijateljici v deveto nadstropje nešem polne vrečke...) in raje grem po stopnicah...Potem pa se naenkrat navadiš. Zdravil ne kupujem v mestu, ampak grem od doma popoldne v bolj oddaljeno apoteko peš in malce zdravge gibanja, ki pa najbolj vplivan na izgorevanje maščob, je tu. Kak zmeren fitnes ali aerobika sta samo dodatek. Mamamia mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. mar 2006 12:06

tamara1 je napisal/a:
Jernej, kako je mogoče da se takšno reklamo sploh objavi, ker je iz letala vidno da gre za zavajanje. (uredniška etika ??) tamara1
Ne vem, nisem Ona Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

15. mar 2006 14:05

Kaj zato če je NATEG izgleda da ni važno kaj natisnejo samo da se dobro trži. lp ursa40

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

15. mar 2006 16:41

Mamamia, tako grem jaz do trgovine Jager pod Pohorjem, sprehodim se po svežem zraku, opravim kakšen pameten nakup, morda izgubim kakšno dekico teže. Če bi šla samo na sprehod, bi šla samo okrog bloka, za kar pa vsi vemo, da je toliko nič. Pa še ostalim moram povedati, da je do te trgovine pol ure hoje. Lep pozdrav vsem in migajmo, hodimo, telovadimo, plavajmo, smučajmo, kolesarimo, skačimo ...... riba-ribica

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

15. mar 2006 19:36

Poznam kar nekaj ljudi, ki so krepko razočarani nad raznoraznimi čudežnimi tabletkami in obljubami da se da v kratkem času izgubiti veliko kg. Pridružujem se mnenju, da je treba najprej pošlihtat v glavi, se odločit, da boš nekaj naredil za svoje zdravje, za dober izgled. Pol pa mal knjige preštudirat ,( o zdravi prehrani, o glikemičnem indeksu, zdravi prehrani) . Men je zelo koristilo tudi to, da sem se pridružila skupini, kjer smo se medsebojno podpirale. Moram rečt, da mi je to zadnje še najbolj koristilo, predvsem v tisti fazi, ko rabiš vztrajnost. Po parih izgubljenih (30)kg sem se začela z veseljem gledat v ogledalu, vsakič sem si rekla: " mater kako dobr zgledaš". Z veliko gibanja (vsak dan vsaj eno uro), pravo kombinacijo živil, ne preveč maščob, sladkarije samo enkrat na mesec (1kos za tolažbo) in obilno podporo bližnjih mi je uspelo. In tudi tebi bo. Lep pozdrav, pa ne pozabi zraven gibanja še uživat!!!!!! menci Sporočilo je spremenil(a) menci dne 15. mar 2006 19:40:48

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

15. mar 2006 20:28

Riba-ribica, jaz pa izod Pohorjahodim peš v apoteko Nova vas. Ni vrag, da se ne boba kdaj srečali, recimo v Promenadi na kavici? Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti