Artisana kitchen aid

tanka  

član od: 12.9.2005

sporočila: 26

tema odprta - 13. mar 2006 21:57 | ogledi: 3.301 | odgovori: 4

Pred kratkim sem dobila stroj artisana kitchen aid z večin pomembnejših pripomočkov.

Zanima me, kakšne izkušnje imate z izdelavo različnih vrst rest, zlasti biskvitnega in kvašenega s pomočjo tega aparata,

l.p. tanka

tanka

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

13. mar 2006 23:50

Uf,ta aparat je špica.Veliko ga je hvalilo.Jaz bi ga tudi imela,ampak cena... Vesna Leben

bibaleze  

član od: 15.12.2006

sporočila: 43

12. mar 2010 8:41

Vem, da je bil na forumu že govor o nabavi kitchen aida iz ZDA, vendar se oproščam, ker te teme ne najdem (proti koncu leta 2009 je bilo govora o tem - se mi zdi). Neka članica je dala link za nabavo teh aparatov, ki delajo na napetosti 220V, tako da sem se opogumila in ga naročila (ker je bil na razprodaji 50% cenejši!). Včeraj je prispel, skupaj z vsemi dajatvami in pošiljanjem me je stal 419€ ( ker ne znam pripeti linka - tukaj sem naročila - www@220-electronics.com). Nisem pa ga še preizkusila, ker je vtikač potrebno zamenjati, kar bomo storili danes. Od silne ponudbe barv sem pa potem na koncu izbrala- belega! LP bibaleze

bibaleze  

član od: 15.12.2006

sporočila: 43

12. mar 2010 9:10

Pod "kuhinjski mikser" pa priznam nisem iskala. Hvala, to je to! LP bibaleze

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti