2.srečanje 11.3.2006-trojane ob 14 uri

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2006 9:29

Komaj čakam na slikice in galerijo. Super, da ste se imeli super.Mamamia mamamia

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

12. mar 2006 9:33

Jaz tudi slikice čakam. Ste veliko krofov pojedli, mnjammm? Tam, kjer sem bila včeraj na fešti, pa niso nič sladkega imeli, samo meso s prilogami. Jaz bi pa tako nekaj sladkega in sem tolikokrat pomislila na krofe... Ognjic

skalarica  

član od: 3.2.2004

sporočila: 26

12. mar 2006 10:23

Tudi meni je bilo lepo na srečanju in mi nič žal da sem šla. Tistih nekaj uric je zelo hitro minilo in spoznala sem same "fejst" punce, da ne bo pomote,tudi moške. Škoda, dani takih srečanj več. Lepo se imejte Branka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2006 11:19

Ognjic, potem pa bi morala biti na fešti, na kaetri se bila jaz. Poleg mesnih jedi (polnjena teletina - ne prsa, ampak neki drugi del,ne vem kateri, pa pljučna v smetanovi omaki in posebej v naravni omaki, sirovi štruklji s slanino, motovilec na različne načine, zelenjavni zrezki,...) je bila namreč cela vrsta sladic: višnjevo-čokoladna torta, pa čokoladne rezine, princeske, pa neki drugi kolački iz paljenega testa z različnimi nadevi, pa neki biskvit s sadjem in orehi, parfait rezine.... Jaz pa s kozarcem vode v roki in s črno žemljo----Mamamia mamamia

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

12. mar 2006 14:28

Reca ti si pa faca, kaj si že od vrat z daljincem računalnik prižgala, da si se lahko pohvalla ostalim kak je bilo fajn - AMPAK RES JE BILO FAJN. Jernej, kaj je reca napisala je pa res. Tam na srečanju smo vsi klopotali, kaj si pa Jernej in Bojan mislita, če ju ni zraven (vsakem je upravičeno, saj vsak ve če ne more pridet, pač ne more. Nič ni obvezno) je tole samo polovička od srečanja. Pardon itak smo pol rekli da je bil to samo delovni sestanek za srečanje v Peklu, če bomo pa še kak tak delovni sestanek naredil, vaju bomo prosili pa še za četrtinko in osminko.... Ognjič samo za eno šajtrgo krofov smo jih snedli. Še dones mi avto po tistih škatlah s krofi diši, ko sem jih domov peljal. LP Matjaž - šepavi PS Se beremo ampa čim prej nasvidenje.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

12. mar 2006 14:34

Joj, mamamia, že ko sem brala, kakšne vse dobrote ste imeli, je 2 kg name skočilo! Pri nas pa je od omembe vrednih stvari (za moj okus, seveda) bila račka iz krušne peči, sirovi štruklji, ravno tako popečeni v krušni peči in ...nič sladic. One druge jedi pa še kokoška, pečenka, odojek, riž solata, koruzni kruh. Sem pa zato danes spekla eno dobro pecivo, iz malin, imena nima, ker sem kar malo po svoje delala, po receptu je le biskvitna podlaga. Mamamia, sladic z jogurtom oz. kaj podobno lahkega, tudi ne smeš jesti? Ognjic

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

12. mar 2006 14:36

Že v redu, Matjaž, se bo pa tudi tebi air bag odprl in boš moral na fitnes hodit. Ognjic

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

12. mar 2006 17:32

Veš kaj Matjaž, nič ni bil kriv daljinc ampak tvoj vinček je bil tak, da se je dalo lepo hitro in tekoče vozit, pa sem bila prva doma. Potem me je pa tako jeziček srbel da sem morala takoj povedat ostalim. lp Vesna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

12. mar 2006 18:27

Ognjic, od sladkega lahko pojem kak jabolčni zavitek ali zavitek iz nemastne skute, brez jajc seveda. Je malo bolj suho, ampk mama mi da v skuto jogurt iz posnetega mleka, pa gre. Kakšno strjenko iz jogurta bi že lahko pojedla, pa kak biskvit brez rumenjakov tudi. Saj tako nekako tudi kombiniram, sicer pa se rešujem sadjem, ki ga naravnost obožujem. In ker ne smem melon, češenj, grozdja , pač dupliram količine jagodičevja, hrušk in citrusov, ker to pač lahko jem. Ampak ne morem gostiteljem težit s tem, česa ne smem. si pač s pladnja vzamem tisto, kar smem, večinoma je to sadna dekoriacija....Od narezka sem včeraj tako jedla motovilec, ki je bil za okras, pa narezano papriko...Vam rečem, popoln užitek...kakšen pršut, pa prekajen goveji jezik, budžola in podobne sušene dobrote...zelenje, to je življenje....(če verješ...) Ampak glavno, da so naši Kulinariki uživai na Trojanah!!! Mamamia mamamia

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

12. mar 2006 19:19

Jaz sem na Trojane prišla, a ostala sem na žalost le slabi dve uri. Dovolj, da sem ugotovila, da se na teh straneh resnično zbiramo sami pozitivni ljudje. Verjamem, da je bilo tem za razgovor več kot dovolj, saj ste, kot pravite, ostali do sedme zvečer. Super! Jaz sem prišla domov danes ob drugi uri in sem več ali manj prespala dan, internet pa mi tudi do zdajle ni delal. Imate že kake slike? Vsekakor sem se imela tako lepo, da naslednjič zagotovo spet pridem, če bo le zdravje držalo. Vsem skupaj želim en lep, prijazen večer ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti