2.srečanje 11.3.2006-trojane ob 14 uri

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. mar 2006 19:45

Pridem, če bo le moj dogovor za prevoz obveljal, ker sem ta teden v Lj. brez avta (iz varnostnih razlogov sem ga v ponedeljek pustila na Štajerskem, vlak je bil dosti bolj varna izbira). V vsakem primeru potrebujem prevoz iz Lj. Pozdrav. Morda še ena ideja: ko bo jasno, v katerem prostoru bo naše srečanje, bi bilo fino, da bi to nekje objavili, ali tu, lahko pa tudi kar na Trojanah nekje, kjer bo vsak lahko našel. Ne bo ravno prijetno pogledati v 5 soban in ugibati, ali gre za prave. Ko na oko tako nikogar ne poznaš. Če katera bolj pozna Trojane, se lahko zmenimo za punkt, kjer bi visel listek z informacijo (npr levo od vhoda v ženski WC -šalim se, ampak za tega se spomnim, kje je). rimljanka

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

9. mar 2006 6:54

Ja, Dragička, dobrodošla na našem koncu. Glej, da ne bosta čisto "fluorescentna" šla domov. Še kresničke ne bosta potrebovala ponoči..- he,he Za udeležbo na srečanju povem, ko se uskladim doma. Upam, da se bo izšlo... Tina

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

9. mar 2006 10:19

Jaz se pridružujem temu srečanju in iz Ljubljane do Trojan lahko peljem še 1 ali dve osebi. Potem pa nadaljujem pot na Štajersko, tako da nazaj ne morem peljati nikogar. Ob 17.uri imamo namreč praznovanje 50-letnice svaka. Res si bom lahko utrgala le urico do dve, ampak važno je, da se vidimo. Lep dan vsem in upam, da tudi nasvidenje! ZIMA

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

9. mar 2006 10:52

Tudi jaz se vam bom pridružila na Trojanah, saj imam do tja samo nekaj km. Bi pa bilo res dobro, če bi stal kje kakšen znak ali kaj ,da bi ne zašli v napačno družbo. Lep dan vam želim Romana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. mar 2006 13:07

Ha, zima, jaz sem tudi v soboto na praznovanju Abrahama...Le da mi zančnemo že ob 14. uri, čeprav sem jaz po tihemupala, da nas bo prijateljica povabila zvečer, da bi lahko prišla na Trojane...Mamamia mamamia

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. mar 2006 13:30

Prideva! lp Vesna

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. mar 2006 13:43

Jaz grem v primorske konce planirat fešto za Abrahama + 10. Se vidimo v maju. Loni Makaroni

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

9. mar 2006 13:47

Holja! Soper da je nova tema, sedaj pa se naj vsak dokonca zjasni. Gremo lepo po vrsti. Ligojna piše: gdor pride naj se vpiše: do sedaj so se prijavili Torej: Tajča, Vrana, Rimljanka, Zima, Romanad, Rimljanka (prevoz imaš urejen), Kristy?, ... joj sebe sem pozabil - pridem, naj nekdo spremlja in dopolnjuje seznam. Dragička hvala za pomoč, ker si nam praktično na trojanah že stvar dogovorila, vseeno pa lepo dobrodošla na našem koncu. Srečanje od 14 ure dalje - desna stavba s pogledom na zasavsko hribovje, čudovito se sliši. Imam še en predlog: katera pride prva na Trojuane, naj se razkorajži in pove kelnarjem, za kaj se gre pa nas bodo že usmerjali proti tisti Raca: rada bi prišla pa ne vem koliko bo prijavljenih - kako se to "lepo sliši", kot da rabiš nevem kako velik orkester da te sprejme ob prihodu. "A MI SE PA ITAK ŽE VSI POZNAMO ALI KAJ" Pridem pa ali bom sam kavo spil, ali bo pa še katera ali kdo tam! Tako se reče Hvala Dolores za tvoj namig. LP Matjaž PS Pa ne spet sto tisoč različnih izgovorov. Kdor ne more ga razumemo. Kdor pa "ne vem kdo bo tam pa koliko vas bo in podobne fore.... naj raje ostane anonimen in lepo doma pri svojem monitorju pred računalnikom in naj lepo enostavno reče - OPROSTITE, NE BOM SE VAM PREDSTAVIL-a! tako in tako ni obvezno, da bi se morali spoznati! Komu je interes bo nekako prišel. Sporočilo je spremenil(a) matjaž dne 09. mar 2006 13:48:51

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

9. mar 2006 13:54

Joooj Matjaž, kaj se pa jeziš no, saj pridem, pa še moža bom s seboj pripeljala, da bo bolj pestro. Pa nisem rekla zato tako da bi mi bil kdo manj ali nepomemben. Malo sem se prenaglila v izjavi, to je prvo in drugo, čas, saj veš. Najmlajša ima v nedeljo rojstni dan in je treba še kaj pripravut in tako..... Pa tako na hitro mi je bilo tole. Računala sem s piknikom v maju, pa se je tole tako na hitro spedenalo. Pa naj bo. Prideva!!! Zadovoljen? Bi mi bilo kar malo žal če vas nebi spoznala. lp Vesna

pegasti  

član od: 7.1.2003

sporočila: 258

9. mar 2006 14:09

Na seznam vpišite še mene in elaphusa! Dragička, ti pa uživaj v naših Čateških toplicah. Te pa vabim tudi na potepanje po okoliških krajih, ki so prekrasni. Tudi v tem letnem času, čeprav je sneg že skoraj pobralo, ozelenelo pa tudi še ni. Pokukaj v kakšno bizeljsko repnico, ne bo ti žal.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti