Naša mamamia

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2006 9:18

Oziroma razveselili- tu je še Matjaž! Lep dan vam želim

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

8. mar 2006 9:20

Brez Mamamie, kulinarika nebi bila to kar je...iskreno! Rad prebiram njena mnenja - Zakaj? Ker se v njih najdem tudi sam - to, da sva na isti valovni dolžini, sva pa že ugotovila, kajne? Ostani takšna kot si! Escada! escada

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. mar 2006 9:25

Tale ženska mora bit od sile, že, da se ji ljubi na vsak najmanjši namig napisati par strani receptov ali pa svoj čas zapravljati z iskanjem recepta za nekoga, ki ga sploh ne pozna, je pohvalno. Me pa zanima, kje je zdaj, da se nič ne oglasi? Me je tudi malo strah, da se ji nebi parket pod pisalno mizo dvignil, če ji lijejo solze ganjenosti... Vse ostalim pa naj se same lepe stvari dogajajo na današnji praznik (npr. kosilo na mizi, ko pridete iz službe, gledanje partnerja, kako z veseljem srajce lika, posodo pomiva, po tleh sesa in na koncu vpraša, če lahko to počne še vsaj 14 dni). Ognjic

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

8. mar 2006 9:38

Mamamia Janja

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

8. mar 2006 9:41

Ja, res, kje si, Mamamia? Boš imela ogromno tega za brat, ko se priklopiš na KulSlo. Tudi jaz sem med svojo kratko prisotnostjo tukaj ugotovila, da si res v redu punca, če ne kar "SUPERGIRL"! Vse čestitke! Seveda pa tudi vsem ostalim lep praznik. Ognjič, da bi se vse tvoje dobre želje uresničile pa nekako nimam strahu. Blanchy Sporočilo je spremenil(a) Blanchy dne 08. mar 2006 09:41:56

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. mar 2006 9:51

Ognjic ima prav - naj začnem pri njej. Če bi bil parket pod mojo pisalno mizo, bi se zdaj dvigoval. Tako pa imam topli pod in lužica gre proti hodniku. Ma res ste me šokirali. Danes sem prišla malo kasneje na Kulinariko, ker nadomeščam mojo zlato šefico (naš šef si je namreč danes vzel dopust, mora menda odpraznovat dan žena...), pa je na vrsti verižno naodmeščanje. Saj veste, delitev dela... Potem pa - tras, direktno med roge. Res sem imela malo solzne oči, ko me tako hvalite. Sploh, ker se mi zdi, da smo (z nekaj občasnimi, a redkimi izjmemami) na tem Forumu pretežno ljudje dobre volje in lepih misli. Če pravite, da kaj pripomorem k temu, sem toliko bolj vesela. Vsakega od vas, ki ste se oglasili, bi z veseljem cmoknila (lubčeka na klučneka...) res vam hvala za te besede, bi pa tudi jaz izrabila priložnost in se zahvalila vsem vam na forumu, s katerimi lahko tako prijetno kramljam - z nekaterimi tudi čisto osebno, ob kavici - in mi vsak dan tako zelo polepšate dan. Se mi zdi, da smo ena taka prijazna druščina, nekaj nas je že skoraj odvisnikov, pa vedno najdemo en za drugega prijazno ali vzpodbudno besedo (tudi preko zasebne pošte). Da o tem, koliko si pomagamo v kuhariji, sploh ne govorim. Torej - hvala vam še enrkat za vse, res sem ganjena. Sploh, ker je med nami še nekaj imen, ki so vsaj toliko kot jaz, če ne še bolj, zaslužne, da debata med nami nikdar ne zamre. Ob prazniku nas, žensk in žena, pa lep pozdrav tudi vsem moškim, ki se "družijo" z nami. Pozdrav dobre volje vsem vam, pa še na dolgooooooooooooooo druženje, iskreno ganjena Mamamia mamamia

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

8. mar 2006 9:55

Mamamia, ti si res najboljš!! Hvala ti!! Ursa urssula

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. mar 2006 9:55

Blanchy, če bi se to pri nas zgodilo, je konec z mojim sodelovanjem tu gor. Od hudega šoka bi me 100 % takoj kap zadela ...Saj ni tako hudo, bi bilo pa lepo to doživeti tudi takrat, ko nismo bolne s 40 temperature. Želje, želje ... Ognjic

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. mar 2006 9:56

O kako lepo, da si vesela. Saj sem itak pričakovala to! PA MI JE USPELO (OZ. NAM JE USPELO)!!! Lep dan vam želim

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

8. mar 2006 10:09

Pa še od mene en pušeljc za mamamio Velikokrat si me rešila z nasveti LP, V. Sporočilo je spremenil(a) VilmaS dne 08. mar 2006 10:10:05

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti