Ležišče dormeo

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

tema odprta - 2. mar 2006 21:59 | ogledi: 2.386 | odgovori: 11

Ali ima katera ležišče Dormeo in kako se ji kaj obnese. Ste zadovoljne?

Lp,

modrijan

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

2. mar 2006 22:10

O Dormeu je bilo že kar nekaj napisanega. Saj imaš pluska in boš brez problema našla, če greš na iskanje. Eni so zelo zadovoljni, drugi sploh ne. Jaz sem ga za sina kupila malo po novem letu. Želel je imeti zelo trdo vzmetnico. Z Dormeom je bil takoj zadovoljen, čeprav eni pravijo, da rabijo nekaj časa, da se ga navadijo. Pozdrav! Nena

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

2. mar 2006 23:13

Nena, bi bilo takšno ležišče primerno za šestnajstletnika? Pozdravček! Vrana

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

3. mar 2006 7:49

Vrana , zakaj pa ne? Midva z možem ga imava,v bljižnji prihodnosti ga bova kupila tudi tamalima (8.5 in 3 leta). Teka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

3. mar 2006 7:55

Tudi midva z možem ga imava in sva zelo zadovoljna. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 03. mar 2006 09:21:00

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

3. mar 2006 8:44

Tako, kljub temu, da je bilo dosti napisanega, bom dodala svoj piskrček. Midva sva si pogledala spletno stran in ugotovila, da Dormeo izdeluje tudi ležišča iz spominske pene. Ker sva želela ležišče iz spominske pene, sva temu primerno pregledala ogromno ponudb. Več ali manj je vse ena in ista pašta, bi rekli mi primorci. Na koncu sva našla Dormeo s spominsko peno, ki v bistvu in povsem konkurira lastnostim ležišč, ki sva jih pregledala v raznih specializiranih trgovinah. Na koncu koncev je pri odločitvi pretehtala tudi cena, ki je pri Dormeu dosti bolj ugodna. Najini ležišči sta na eni strani oblečeni v volno merino. Prvi stik z ležiščem je bil zame šok, kot je lahko šok vsaka sprememba, vendar že od prve noči dalje spim kot bubica. Nočem zdaj izpast reklama za Dormeo, meni je šlo tudi v nos, ker je pač televizijska prodaja, pa (oprostite) glupa reklama, pa neki valjarji itd....ampak lahko povsem pošteno priznam, da zelo dobro spim, tista volna ustvari tako prijetno temperaturo (prej sva se pokrivala še z dvema odejama, zdaj pa nič ne potrebujeva). Spominska pena se pod težo in toploto telesa prilagodi...in čeprav je prvi občutek, da je ležišče trše, to v resnici ni tako. Pa še to iskreno...sem v 6. mesecu nosečnosti, ko ženske navadno že slabše spijo. Saj ne rečem...me budijo brcike iz trebuha, ampak kar spim...pa spim ZA PRAV! TanjaG.

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

3. mar 2006 9:08

Sem pa res kura. Sploh nisem pomislila, da bi prej kaj pogledala z iskalnikom. modrijan

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

3. mar 2006 17:20

Vrana, po moje starost sploh ni pomembna. Moj sin je sicer že 23 let star. Smo pa najprej sprobali vse vzmetnice, kar se jih je dalo po trgovinah. Pasalo mu je ležati res samo na zelo trdih, ki pa so bile po pravilu najdražje. Tako se nam je zdela varianta Dormeo najugodnejša, ker bo verjetno enkrat kmalu treba zamenjati tudi posteljo. Pa še vrneš jo lahko po enem mesecu, kar pa nam absolutno ni bilo treba. Modrijan, kura pa nisi samo ti, ampak tudi jaz, ker sem sicer takoj našla kar si iskala, pa nisem znala naredit linka. Nena

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

3. mar 2006 19:48

Moja hčerka se je pritoževala nad klasičnim jogijem, zato smo se odločili za dormeo. od prve noči je zelo zadovolna. Občutek je res drugačen, ampak je prijeten. Hčerka je bila stara 12 let ko smo ji ga kupili, tako da ne vem zakaj ne bi bila primerna za otroke. LP valči

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti