Jernej...........

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

2. mar 2006 10:50

Aki, najbolje, da plus paket preizkusiš, pa boš na svoje oči videla. To naredi enkrat, ko boš imela tisti dan (ali dva) veliko časa. Jaz sem si že v tistem času v beležnico shranila precej receptov in so tam po preizkusni dobi tudi ostali, novih pač nisem mogla več dodajati. No, zdaj jih spet lahko. Imam pluska

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

2. mar 2006 10:54

Aki, jaz sem že rekla da ti ga podarijo za rojstni dan, upam da je bilo zabeleženo ;) Glede beležnice ti je pa že Encijan odgovorila. Ostane ti, ne moreš pa dodajat. lp, Marija

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

2. mar 2006 10:56

Jernej, pa naj te še jaz nekaj vprašam, ko že imaš svojo temo. Pri receptu se mi zdi slika zelo pomembna in pogrešam možnost, da bi se pri tiskanju recepta iztiskala tudi slika. Zdaj ima slike vse več receptov in mi to res manjka. Ste že kaj razmišljali v to smer? Lep dan, Encijan

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

2. mar 2006 11:55

Pa še jaz imam eno vprašanje glede slik: Zakaj se fotoaparatek pozna samo pri zadnjih desetih receptih, pri zadnjih desetih mnenjih pa ne? Jaz recepte s fotoaparatkom vedno pogledam in bi verjetno še kakšnega več, če bi ta ikonica bila stalna spremljevalka receptov s slikami (npr. tudi v abecednem seznamu). LP, piščanec

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

2. mar 2006 12:17

Piščanec, pri receptih v bazi imaš fotoapratke, tako da si lahko ogledaš slikico. lp Julija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. mar 2006 14:14

aki je napisal/a:
Saj si ga bom enkrat privoščila, ampak ta mesec še ne. Me pa o plusku še nekaj zanima.Recimo si shranim v beležko recepte,potem razne opombe ,itd.,potem pa recimo ne podaljšam takoj ob letu.Mi gre vse v pozabo,ali se podatki spet naložijo sami,ko podaljšam?? Aki
Vse ostane tako kot je bilo, nič ne izgine. Saj nisem nesramen, da bi blokiral če ne plačate naprej Trudim se Pluske pridobiti s čim drugim kot z grožnjami, da bo vse šlo v pogubo in pozabo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. mar 2006 14:14

Ja, če bodo obiskovalci Pluski želeli da se natisne tudi slika se pa bo Dobra ideja ja. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

2. mar 2006 14:34

Jernej, super ideja. Jaz sem za. ) lp Julija

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

2. mar 2006 14:45

Encijan, plus paket sem že imela na preizkušnji,pa sem imela smolo.Ravno takrat sem ugotovila,da sem prijavljena še na hčerkin e-naslov in sem ga šla valda popravit.Seveda sem padla ven in se nisem mogla niti prijavit na kulinariko.No čez nekaj dni se je stvar uredila,plus paketa pa jasno ni bilo več. Sem pa ob priložnosti to omenila Jerneju in bil je tako prijazen( jaz pa zelo) in mi ga je ponovno aktiviral in to nemudoma.Žal je bilo tik pred novim letom, jaz pa gostiteljica novoletne zabave in polne roke dela .Tako da nisem mogla v podrobnosti.Sedaj mi je vse jasno in v najkrajšem času bom na oni strani. Galyka,moj RD je še zeloooo daleč,bom že prej poskrbela za lažje iskanje in predvsem beležke.Teh sprintanih strani imam že toliko,da se že težko znajdem. Za sliko ob sprintanem receptu sem pa zelo navdušena.Slika je najhitrejša informacija,v trenutku več za katero jed gre in kako se boš lotil zadeve.Tako,da zelo rada pogledam recepte z ikonco fotkiča. LP vsem skupaj Aki

Encijan  

član od: 11.5.2004

sporočila: 399

2. mar 2006 15:07

jernej je napisal/a:
Ja, če bodo obiskovalci Pluski želeli da se natisne tudi slika se pa bo Dobra ideja ja. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
No, pluski, javite se! Koliko pa nas mora bit, da bomo "zmagali", Jernej? Me veseli, da ti je ideja všeč, jaz sem si doslej nekatere slikce (Miklavža, pa kruhke za žur ipd.) posebej shranjevala in tiskala, ampak to ni to, pri mojih privat receptih, ki sem jih posredovala naprej, pa sem - odkar imamo digitalca - vedno vključila tudi slikco. Tako, da bo to res super zadeva. Veliko ustvarjalnega duha še naprej! Aki, oprosti nisem vedela. Smola pa taka! Encijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti