Pticja gripa

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

27. feb 2006 14:12

Hahaha Loni, sline mi cediš!! Migla, pri vas je to povezano najbrž s tem ker je ta trgovec francoski, če se ne motim. In pri njih vlada 1000x večja panika kot pri nas. Jaz še vedno jem jajca, res da tista od Perutnine, iz "proizvodnje", prav tako piščančje meso in ga bom še naprej jedla. Od nečesa človek pač mora umreti in če mi je namenjeno da od ptičje gripe, pa pač bom. Lahko pa danes padem po tleh ko je vse zasneženo in si zlomim vrat. lp, Marija

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. feb 2006 17:59

galyka, če te bo res "pobrala" ptičja gripa, boš v trenutku najbolj poznana Slovenka. Sicer pa, tvoje ime spominja na http://www.ratsab.lv/dazadi_putni.htm - poglej Gallus lafayetii Upam, da ne zameriš mojemu dolgemu jeziku. rimljanka

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

27. feb 2006 18:11

Ne zamerim rimljanka, daleč od tega! Me znajo tut kdaj poklicat galina, kar naj bi bila kokoš po latinsko (če me spomin ne vara....) Joj danes se pa samo smejim. In če je smeh res pol zdravja me nobena bolezen več ne dobi. Na smeh! lp, Marija

maestro1  

član od: 1.7.2005

sporočila: 43

27. feb 2006 18:33

Smrkolina je že dobro povedala, na discoveriju je blo že kar nekaj odaj o smrtonosnih boleznih za katere sploh še ni zdravil, še vejo ne kako se prenašajo,naj omenim samo ebolo! ljudje se sploh ne zavedamo kolk je smtonosnih virusov v raznih "strogo varovanih" laboratorijih po svetu. se kdo vpraša, mogoče je že aids,ptičja gripa "ušla"iz laboratorija... kar se tele gripe tiče, nastradajo spet rejci perutnine,k jim pobijajo cele farme iz "varnostnih razlogov". zdele bom zelo krut, ampak če preventivno pobijajo živali da nebi širili bolezni naokoli, potem je čas da začnemo še z ljudmi ki imajo take bolezni. sliši se kruto, je pa v tem kanček resnice!! maestro1

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

27. feb 2006 19:05

Joj sem zadnjič res gledal na Discovery o Eboli... Ojej... Kar od znotraj se v silnem trpljenju telo in organi spremenijo v "juho" in samo še kri ti začne teći od povsod (tudi iz kože), preden v mukah umreš. ZDRAVILA NI! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

27. feb 2006 19:43

Mi, člani kulinarike, bomo zdravo jedli in bomo preživeli riba-ribica

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

27. feb 2006 20:00

Ej, ena pričja gripa nas pa že ne bo pobrala. ) Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti