Hofer

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. dec 2005 17:43

Kupila sem marcipan in je zelo dober, pa še drag ni bil nekaj čez 300 tolarjev za 200 g. jade Sporočilo je spremenil(a) jade dne 20. dec 2005 17:48:55

Titina  

član od: 13.10.2004

sporočila: 19

20. dec 2005 20:27

Pri Hoferju sem kupila že gotovo zmes za kruh. Na zalogi imajo: kmečki, ržen, z bučnimi semeni, polnozrnat in bel. V aparat za peko kruha dodaš samo vodo. 1 kg moke stane 199,00 Sit. Poskusila sem kmečki kruh in moram reči, da je zelo okusen. Titina

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

20. dec 2005 20:59

V slovenskem še nisem bila, v A pa vedno kupjem tablete za pomivalni stroj. 100 kosov stane preračunano caa 1.700 SIT, po kvaliteti pa ne zaostajajo za raznoraznimi Calgoniti in podobnimi, ki so 3x dražji. Ali jih je katera videla v slov. Hoferju?

gianja  

član od: 10.11.2004

sporočila: 203

22. dec 2005 11:30

V Hoferju sem kupla nereto maso za medenjake, ki so OK. Ogledala sem si tudi tablete za pomivalni stroj, imajo dve vrsti in je cena nekje tu , ene so celo cenejše. gianja

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

22. dec 2005 11:38

V Avstriji sem vedno kupovala, testenine, nudlce (so dobri in se ne razkuhajo), pecilni, vanili, margarine-ma vse razen moke in olja, zelo dobre so salame in tudi juhe v vrečki, omaka za testenine-to je samo za takrat ko je res kriza. Sem pa tablete za pom.stroj videla v slo.-no ceno sem videla tablet je zmanjkalo

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

22. dec 2005 11:43

Ali je katera v Hoferju kupila mešanico moke za kruh? Kako se obnese? Vidim, da jo ženske na veliko kupujejo. Jaz imam pa malo predsodka. E-ji, umetni dodatki........... lp Julija Aha, sem videla, da jo je Titina že preizkusila. Pa vseeno, še kakšen komentar prosim. Sporočilo je spremenil(a) Julya dne 22. dec 2005 11:45:53

cbelca  

član od: 6.9.2004

sporočila: 58

22. dec 2005 11:55

Nekaj vrstic višje Titina piše o gotovi zmesi za kruh, zagotovo je to ta mešanica moke, za katero se zanimate. Meni so pa zelo všeč jogurti, kupila sem tudi mascarpone (ne pa še naredila tiramisuja), zelooo dobre so tudi drobtine (iz žemelj, cena okrog 70sit/kg), kopel mleko in med (okrog 500sit/0,5l), mlečni kruhki (pakirani seveda, 8 ali 10 štručk, nism čist prepričana, stane 299 sit, medtem ko so v Leclercu skoraj 800sit, resda drugega proizvajalca no), 100% jabolčni sok je tut ful dober (120sit/liter), da o bombonieri "morski sadeži" ne govorim (slastnaaa in poceni, okrog 850sit/0,5kg). Drugače pa tudi uporabljam vanilijeve sladkorje (12kom = 80 sit) in pecilne praške, pa mlete lešnike in mandeljne. Preverjeno dobri so tudi kompoti (breskvov in ananasov, velika pločevinka okoli 200 sit) No, sem malo obnovila moj prvi nakup v Lescah. Zagotovo grem še.... lp čbelca

cbelca  

član od: 6.9.2004

sporočila: 58

22. dec 2005 11:55

drobtine so pol kilogramske, se opravičujem za napako :) lp

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

25. dec 2005 14:28

Uf, tudi mene totalno razkuri tole plačevanje za vozičke. So nam naredili v Celju nov Spar center in sedaj moram za voziček plačat - halo!!!, prišla sem k vam zapravit ola-la denarja za mesečno fasungo, pa vam moram plačat za voziček!!? Da ne omenim, da moram kupit vrečke - no, pri takšni veliki nabavi se vedno oborožim s kartoni. Ampak najbolj pa me razjezi blagajna - ta nove so tako strašno majhne, da sploh ne moreš sam opravit velikega nakupa - namreč, trak je izredno kratek, odlagalna površina kamor ti blagajničarka odlaga zaračunane stvari pa je velika kašnih 40x40cm. Pa kam zaboga naj dam fasungo za 50 jurjev? Blagajničarka pa sam rine in nalaga eno vrh drugega in mučka stvari,... jaz imam pa še 3/4 vozička polnega! Sem vidla, ko je tip, ki mu je blagajničarka počela prej opisano, enostavno odšel iz trgovine in pustil blagajničarko s kupom napol zaračunanega blaga. Res ne vem kaj so mislili ti načrtovalci - da boš večkrat tam, najbrž. V tujini imajo (ponekod) na blagajni voziček v katerega zlagaš stvari, ki si jih kupil in ko končaš z nakupom, svoj prazen voziček pustiš na blagajni, da bo vanj lahko zložil stvari naslednji kupec in tako imajo vsi na razpolago vozičke za zlagat vanj stvari. Pa ne mi rečit, da kdo zaradi tistega enega tolarja pripelje voziček nazaj, če že prej ni imel take navade! Imamo pa eno malo trgovinico - Keo, spada pod TUŠ - Celje pač, kjer blagajničarka takoj, ko vidi, da imaš malce večji nakup, pokliče fanta, ki tam dela in ta prihiti s kartonom in drugim vozičkom kamor ti zloži stvari in ti jih odpelje do avta in pomaga zložiti v prtljažnik - UČITE SE!! Aja, Hofer - baje prav nič posebnega - še nisem šla k njim, ker imajo slabo izbiro. Uf, mi je k"r mal odleglo. vanjatajnsek

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

25. avg 2006 23:56

Je že kar nekaj časa od kar je bila tema odprta... Pred kratkim s(m)o imeli otvoritev Hoferja tudi v Slov. Bistrici... Se mi zdi, da mora človek malo preverit, poskusit... Jaz sem npr. kupila "Vitezov sir" -to je tisti, ki je zalit z rdečim voskom- cena: cca.1300/kg, že narejen narezek salam cena: 469/ 1/2kg, zamrznjene bagetke -različni okusi: sir z zelenjavo, šunka s čebulo in sirom,... cena: 499/za škatlo v kateri je 6 kosov, kefir, fižol v konzervi, hrenovke (proizv.Perutnina Ptuj), kislo zelje (delikatesno),... pa še nekaj stvari in moram reči, da sem kar zadovoljna. Vse naštete stvari so res dobre (nič slabše, kot v Šparu, Mercatorju ali Tušu) in cenovno ugodnejše, kot drugje. Prav je, da je tako. Na splošno se mi zdi, da je hrana predraga... s tem hočem reči, da ogromen del mesečne plače dobesedno pojemo (drug del gre pa za položnice) in mogoče bodo takšni in drugačni Hoferji spodbudili naše trgovce, da vsaj malo znižajo cene ( UTOPIJA... vem...) Lp Silva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti