Kiropraktik

tejc  

član od: 6.4.2004

sporočila: 65

tema odprta - 11. nov 2005 17:24 | ogledi: 6.603 | odgovori: 7

Že tri leta je minilo od prometne nesreče pri kateri sem imel zlomljeno ključnico,lansko leto pa so ze začele pojavljati bolečine,ki so čezdalje hujše. (rama in vrat) Ker kljub večkratnem obisku pri zdravniku bolečine ne pojenjajo(nočem non-stop jesti tablet) sem se obločil za obisk pri kiropraktiku.Ali je že imel kdo izkušnje z kiropraktiki in mi lahko koga priporoča.Hvaležen za vsako informacijo. Lep pozdrav

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

11. nov 2005 17:59

Moj fant je imel enake probleme. Pomagali so mu v protibolečinski ambulanti Sanatorija Rožna Dolina (LJ). Super so bili. Sicer samoplačniško, ampak za tistih 20.000 so ga najprej dali na slikanje, da so sploh vidli, kaj je narobe, potem pa so mu naredili eno kuro akopunkture. Tudi svetovali so mu, kaj in kako, da se bo bolečini izognil v prihodnje (kako spati, kake športne aktivnosti ja, katere ne,...). Prej je goltal tablete kot bombone, od obiska dalje (2 leti) pa niti ene več. Priporočam, njemu so res vrnili kvaliteto življenja. tjas

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

11. nov 2005 18:04

Obisk pri kiropraktiku dr.Todu mi je pustil oteklino v desnem delu križa.Po enem letu so se bolečine spet pojavile.Zdaj bom videla,za koliko časa mi bo pomagala fizioterapija. Predlagam pa ti,da si prebereš izkušnje obiskovalke te spletne strani: Zgodba o preobrazbi duha in mišljenja http://www.mojtrener.com/index.php?group=lmenu&menu=ak 1174&g_domain=mojtrener.com&g_lang=sl mojTrener.com - Čimmanj bolečin ti želim. Vesna Leben

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

11. nov 2005 20:39

Jaz sem imela zelo pozitivno izkušnjo pri dr.Smiljaniču v Šmarjeti.Če želiš ti lahko posredujem tel.številko. Bernarda

tejc  

član od: 6.4.2004

sporočila: 65

12. nov 2005 11:46

Ja prosim Terlikar1.Hvala Ligojna in Tjaš.

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

12. nov 2005 14:27

Dr.Drago Smiljanič Šmarjeta 3 tel:031-316 725 050-632 068 Bernarda

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

12. nov 2005 15:46

Zelo dober je tudi dr. Rugole, ki je sicer tudi zdravnik splošne medicine. K njemu moraš prinesti s seboj rentgenske slike in obilo časa (čakaš ponavadi ene 4 ure na vrsto). Je iz Radeč. In je odličen. Fantu je pomagal, ko mu klasična medicina ni mogla narediti ničesar in je trpel bolečine več kot pol leta (in to takšne, da ni mogel dobro spati, roke pa niti premikati ni mogel). Pomaga. Sonja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

14. nov 2005 17:36

Morda bi veljalo razmisliti o blažji metodi od kiropraktike - o manualni medicini. Poznam jo iz izkušenj moje mame, ki je imela silne bolečine v vratni hrbtenici in rami. Rezultat po pregledu in 6 terapijah je več kot odličen. Res pa je, da ni šlo za posledice poškodb ampak sprememb zaradi starosti, poklica,... Morda bi veljalo pogledati spletno stran http://borisov-vladimir.com/ kjer je veliko napisanega. Upam, da sem komu vsaj malo pomagala. Pozdrav. rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti