Za vse tiste, ki ne morete poslati recepta, nujno!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 26. okt 2005 18:15 | ogledi: 1.746 | odgovori: 17

Lep pozdrav

Po več mesecih sledenja tega hrošča, ki nekaterim ne dovoli poslati recepta, sem mu končno za petami, kot bi rekli na kriminal policiji, mu diham za ovratnik. Mi lahko tisti, ki imate s tem težave poveste, ali recept TIPKATE neposredno v KulSlo formular, ali uporabljate copy/paste oz. ga kopirate iz Worda ali od kje drugje?

Hvala.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

26. okt 2005 19:11

Meni se je to dogajalo,ko sem tipkala direkt v formular. Bernarda

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. okt 2005 19:22

Hvala. Močno namreč sumim, da se to dogaja tedaj, ko poteče seja to je v 10 minutah neaktivnosti. In tipkanje v formular ni internetna aktivnost! Ne vem ali kdo tipka recept dalj kot 10 minut, a seveda je mogoče, ali pa da gre obiskovalec za štedilnik pa potem pride nazaj... Zdaj pa iščem potrdilo te teorije... Enaka težava je pri odgovorih v forumu, ker če je okno odprto dalj kot 10 minut smeškoti ne delajo več Skratka gre za globalno napako, priznam, da precej hudo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 19:25

Meni isto. Nikoli ne tipkam v word, vedno direkt v obrazec na netu. tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. okt 2005 19:32

Tjaš: in ti dela ali ne? Pa tista fora ko imaš IE dvakrat odprt pa smileji ne delajo se spomniš? Delni krivec je tudi bebabi Internet Explorer, ki ima privzeto nasltavljeno med tools/internet options/advanced SHOW FIENDLY HTTP ERROR MESSAGES... Ta friendly message je page is not found, v resnici pa če to izklopiš lepo piše kje je težava Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 19:51

Ko se lotim pošiljanja recepta si včasih pač "vzamem čajt". Mogoče vmes naredim še kaj... torej bi to lahko bil razlog. Tisto, da mi ne odpre smajlijev, če imam odprta dva IE, se pa dogaja v forumu in vedno zvečer. Ne glede na to, koliko časa pišem. V službi je sporočilo stalo napol napisano v obrazcu od foruma že tudi dve uri, ker sem šla vmes na kak dogodek. Pitaj boga, kaj je to!!! Čez dan se mi ne dogaja ali pa sem to opazila le zvečer no evo, tokrat dela. Aja, pa pri smajlijih imaš eno malo napakico. Pri je zraven slikice v oglatih oklepajih napisano [vražiček] - torej s ž in č in to potem ne prime kot slikica, če vnesem to v forum namesto da kliknem na slikico od . tjas

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 19:53

Ampak vedno, ko mi odpre "slepe" smajlije, imam kulinariko že dolgo odprto. Mogoče nisem ravno na neki temi, ampak pač skačem okoli.... takrat ponavadi to rata. Če odprem še en eksplorer, tam odprem forum in kliknem na ikonco za smajlije, se lepo odprejo brez problema... end of session? tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. okt 2005 20:02

Ja možno. Če se ti daj prosim v IE odklopi tiste friendly messages pa mi boš lahko prebrala kaj ti napiše. Ta hrošč ki mu diham za ovratnik napiše error in conn... Jernej Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

26. okt 2005 20:03

Meni se je to zgodilo pred kratkim. Tipkala sem direkt v formular. Poskusa še nisem ponovila, ker sem takrat vso voljo izgubila, ker ni nikakor "prežvečil" mojega recepta. Ne vem kaj točno je pisalo ampak vem pa, da se je poajvila taka zadeva kot je "the page can"t be diplayed" ali nekaj takega (to se izpiše, ko nismo povezani na internet in odpremo Explorer) Marjetica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. okt 2005 20:17

Sluga: Si dolgo pisala? Page can not be displayed nič ne pove, ker ima IE vklopljena prijazna sporočila... Niso nič kaj prijazna, saj ne pove, kje je prišlo do napake... Jih je pa mogoče ročno izključiti. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

26. okt 2005 20:34

Ja sem kar dolgo pisala. Sem vmes še malo kuhala Marjetica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti