Za vse tiste, ki ne morete poslati recepta, nujno!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. okt 2005 20:39

To je potem to! Ta hrošč bi moral biti od tega trenutka dalje POHOJEN... Zdaj mislim in upam, da boste vsi lahko vedno odposlali recept! Tjaš tebi bi moralo tudi smileye odpirati, tudi zvečer Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 21:01

No, jaz sem pa izklopila friendly messages in bomo vidli, kaj bo ob naslednji priliki... Sporočim, ko prileti (napaka namreč ) Aja, še eno vprašanje, ki se mi je porodilo ... primer od včeraj zvečer... KulSlo sem imela vklopljeno cel večer, občasno gor občasno v prazno. Še od popoldne sem imela odprto tudi okno s smaljiji. Sprejemam možnost, da sem imela kak čas odprti tudi dve okni. Kakorkoli, ko sem pozno zvečer pošiljala sporočilo in sem hotla uporabiti smajlije, mi niso prijemali v polju od obrazca, čeprav sem klikala kot ponorela... nič. Ko sem okno zaprla in sper odprla je vse delalo normalno. Se mi zdi, da ko si začel delat tole kulinariko, nisi upošteval možnosti, da se bomo pojavili kaki taki odvisneži, ki jo bomo imeli kar skozi odprto... heh heh - danes delajo brez problemov. Jih odpiram in zapiram sproti. tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. okt 2005 21:04

tjas je napisal/a:
No, jaz sem pa izklopila friendly messages in bomo vidli, kaj bo ob naslednji priliki... Sporočim, ko prileti (napaka namreč ) Aja, še eno vprašanje, ki se mi je porodilo ... primer od včeraj zvečer... KulSlo sem imela vklopljeno cel večer, občasno gor občasno v prazno. Še od popoldne sem imela odprto tudi okno s smaljiji. Sprejemam možnost, da sem imela kak čas odprti tudi dve okni. Kakorkoli, ko sem pozno zvečer pošiljala sporočilo in sem hotla uporabiti smajlije, mi niso prijemali v polju od obrazca, čeprav sem klikala kot ponorela... nič. Ko sem okno zaprla in sper odprla je vse delalo normalno. Se mi zdi, da ko si začel delat tole kulinariko, nisi upošteval možnosti, da se bomo pojavili kaki taki odvisneži, ki jo bomo imeli kar skozi odprto... heh heh - danes delajo brez problemov. Jih odpiram in zapiram sproti. tjas
Tjaš če je bil kriv ta "conn" hrošč, kot mu rečem, potem bo zdaj vse delalo. Kar pusti si smileye odprte ves večer pa boš videla... Če pa slučajno kaj izpiše mi pa javi ta nefriendly message potem Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 21:11

dil! tjas

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

26. okt 2005 21:24

Ha ha ha!!!!!! Spet sem to naredila, visim tu na kulinariki... in ta čas se mi je v kuhinji zažgalo jutrišnje kosilo! Adijo pikanten puranov golaž s papriko!!! tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

26. okt 2005 21:32

Tjaš: Kosilo se je morda zažgalo, ampak... smeškoti ti pa delajo, ne? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

26. okt 2005 23:38

Recept sem lahko poslala brez težav. veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti