Ločevanje živil 90. dni - 5. del

Simon_92  

član od: 17.2.2015

sporočila: 16

18. feb 2015 19:53

OK? Zakaj pa vpitje?:) Ni problema, kakor želite saj sem samo dobro mislil.Vsak ima svoje telo in naj z njim ravna kakor želi ;)

Simon_92

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

18. feb 2015 20:34

Sorry, ni vpitje, je tipkarska napaka (predolgo držana tipka). Vsak tule dobro misli, ni dvoma, samo 5x 1200 strani pa tudi nekaj pove, a ne?  Meni se pač ne zdi, da bi bi mi ta dieta grozovito škodovala, nasprotno, vse jem in krasno se počutim. Jojo učinek boš pa bolje razumel, ko boš v mojih letih. Že gledanje hrane škoduje,hahahaha!

Pozdrav!!! in

 

( ali je 92 letnica rojstva? 2 taka otročka imam)

 

marjja

Simon_92  

član od: 17.2.2015

sporočila: 16

18. feb 2015 21:49

Ja 5x1200 pove nekaj, da je veliko ljudi v zmoti :) Ja pravlino sklepaš glede letnice, upam pa, da ju ne smatraš kot otročka sploh pri tej starosti ;) Drugače pa z leti je občutljivost na OH toliko večja, v poštev pride kakšno cikliranje OH. Ampak ja, če ni želje po izobraževanju v tej smeri je pač ni.

 

lep pozdrav



Simon_92



Sporočilo je spremenil(a) Simon_92 dne 18. 2015 21:50

Sporočilo je spremenil(a) Simon_92 dne 18. 2015 21:51

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

19. feb 2015 7:42

Kar ti se izobražuj, čim bolj, da boš zdrav, za nas je očitno prepozno. O "otročkih" bomo pa razpravljali, ko jih boš imel. Moja dva tudi "obvladata" življenje.

Lep pozdrav

marjja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. feb 2015 7:51

Simon_92 je napisal/a:
........... v poštev pride kakšno cikliranje OH.

Jaz pa bi se izobraževala.  Razložiš, prosim, kaj je cikliranje ogljikovih hidratov. Milsim, da ne zanima le mene. (saj ne, da ne bi znala najti, ampak.....)
rimljanka

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

19. feb 2015 8:13

OJLA

Marija čisto prav si napisala tebi Simon ti pa povem, da je  vsaka dieta kruta zadeva,vendar se človek sam odloči in si proba na svoj način prepričati izgubiti kakšen odvečni kilogram.Ljudje smo si različni in vsak, vsaj mislim presodi kaj mu najbolj odgovarja. Če povem mojo izkušnjo mi je ta dieta super, saj sem pred 12 leti shujšala 27kg,ampak kot sem rekla ljudje smo si različni in vsako telo reagira drugače sem pa v teh letih pridobila 6 kilogramov in sem se pač odločila,da naredim eno kuro 3MD,kar mi dobro uspeva in sem ponosna nase.

Vsem pa želim lep sončen dan

-pika

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. feb 2015 8:37

Meni je že jasno, kaj je cikliranje OH. Vsak, ki ga zanima, si lahko sam pogleda. Bi pa rekla Simonu, tudi to je neke vrste dieta, nekaj, kar telo obremenjuje, saj je vnos maščob in beljakovin mnogo večji, OH enkrat manjši, drugič večji. Zdravo prehranjevanje pomeni vse kaj drugega. A naj dela vsak kot misli, da je prav. To je problem razvitega, presitega sveta, tam kjer ni hrane pojedo vse, kar dobijo, pa se nič ne zredijo.

 

naor

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

19. feb 2015 12:31

http://maxximum-portal.com/Huj%C5%A1anje/Diet

 

No, na tej strani sem se izobrazila o cikliranju  OH. Zdaj imam res čisto drug pogled na zdravo prehranjevanje. Res, zdravo do kraja, super za telo, sploh če hočeš biti drugi Schwarzengger. Dieta pa to sploh ni, nikakor.

Toda, vsak, kakor hoče, a ne?

 

Pa da ne skrenemo v smeti:

Končno sem se ustalila v domači kuhinji, zato danes B dan, kuhana govedina in zeljni narastek, solata.

marjja

Simon_92  

član od: 17.2.2015

sporočila: 16

19. feb 2015 12:57

Tukaj se ne gre, za razne diete, diet(angleško) je narobe prevedena beseda, pomeni prehrana, način prehranjevanja. Torej tudi ko prideš na željeno težo, postavo, karkoli...je potrebna zdrava prehrana, ker tukaj je skoraj na vsaki drugi strani nekdo, ki se mu je vrnilo 6-10-15kg. Tega pa si verjetno nihče ne želi? Sicer pa zmernost pri vsemu, dovolj gibanja pa nimaš problemov, če jih kljub temu imaš, nekaj delaš narobe in te ne bo nobeno hujšanje rešilo :)

Simon_92

Simon_92  

član od: 17.2.2015

sporočila: 16

19. feb 2015 13:11

-pika je napisal/a:

OJLA

Marija čisto prav si napisala tebi Simon ti pa povem, da je  vsaka dieta kruta zadeva,vendar se človek sam odloči in si proba na svoj način prepričati izgubiti kakšen odvečni kilogram.Ljudje smo si različni in vsak, vsaj mislim presodi kaj mu najbolj odgovarja. Če povem mojo izkušnjo mi je ta dieta super, saj sem pred 12 leti shujšala 27kg,ampak kot sem rekla ljudje smo si različni in vsako telo reagira drugače sem pa v teh letih pridobila 6 kilogramov in sem se pač odločila,da naredim eno kuro 3MD,kar mi dobro uspeva in sem ponosna nase.

Vsem pa želim lep sončen dan



-pika

 

No tukaj se pa motiš, vsakak dieta je kruta? Če si npr. 300kcal v deficitu potem to ni kruta dieta. Je pa res, da v enem tednu čudežno ne izgubiš 1kg+ :) Če si med hujšanjem veliko lačen, se tega nisi lotil pravilno. Tako enostavno je to. Seveda želja po pregrehi je, ne pa tega enačit z lahkoto.

 

Je pa res, da načinov kako izgubiti kg je veliko, je pa samo nekaj načino ki so kolikor toliko zdravi, tudi avto lahko voziš na kurilca, kako dolgo in kakšne so posledice je pa drugo :)

Simon_92

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti