Ločevanje živil 90. dni - 5. del

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

22. okt 2005 19:33

Haj! Marjanca, dober tek. Tudi jaz trenutno uživam ob "leclercovi" sadni tortici. Sem bila ravno v Ljubljani pa sem si privoščila.Marjanca, oprosti ker ne vem zakaj greš v bolnico, želim ti pa vse dobro. Vsem ostalim pa lep vikend. hema Hermina Jelovcan

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

22. okt 2005 19:39

Dober večer dekleta in fantje na forumu!! Za nami je sadni dan.Na moje presenečenje brez grehov, nobene krize,saj ne morem verjet!! Zjutraj se nisem oglasila, ker se je računalnik sesu,al kako se reče.Tako se sedaj oglašam!! Kje ste ostale??Goga,Lanes,itd....!! Dušanka, letos ni straha, da bi šla na maraton.Drugo leto pa mogoče, ker je to moja želja!! Samo te, kg moram spravit vstran,ker sto težo se pa res ne da,samo poškodbe lahko pridobim!! Marjanca, zate držim pesti in vem kako se počutiš!!Jutri bo že bolje.Bomo mislili nate!! Lepo se imejte in pišite kaj!! Lepo in mirno noč vam želim!! helena45

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

22. okt 2005 19:51

Same sladkarije imate na jedilniku nocoj,kar lepo si jih privoščite.Vam, sploh ne zavidam!! Dober tek!! helena45

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

22. okt 2005 20:21

Joj, tako sem se najedla sladkarij, da mi je kar slabo. Ampak saj jih že teden dni nisem jedla. Jutri pa samo grozdje za zajtrk, potem pa mi ne bodo dali nič več, tako, da sem si napravila malo rezerve. Hema, grem na eno ginekoliško operacijo in da upam, da bom po 3-4 dneh doma. V primerjavi z operacijo hrbtenice aprila lani bo to " mala malica", ampak malo treme pa je, ker človek upa, da se bo zbudil iz narkoze. Pa saj me ni strah. Marjetka cvetka, tole s printanjem vaših zapisovanj sploh ni tako slabo. Mogoče ga bom pregovorila, da bo potem, ko bo operacija za mano, kaj napisal tu notri. Bom videla, koliko sem še "glava" družine in kako me uboga - ha,ha,ha. Tudi moj "ta mali" je na terenu, tako, da je računalnik moj. Lepa hvala vsem za dobre želje, za pesti, ki jih boste držale zame, pa za lepe misli, ki mi jih boste namenile. Vse to mi bo pomagalo, da mi bo lepo pri srcu, da bom hitro okrevala in šla lahko domov. Potem pa naj bo hitro 18.11., ko bomo končno skupaj. Kako že komaj čakam ! Grem pripraviti culico za jutri, potem pa spati. Imejte se lepo, pazite nase in na svoje drage - pa žuliti se ne pozabite ! marjanca45

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

22. okt 2005 20:50

Sladke sanje vsem skupaj! Marjetka cvetka

olina  

član od: 24.3.2005

sporočila: 44

22. okt 2005 21:20

Marjanca, upam, da ti bodo bolniški dnevi čim prej minili. Kam pa greš v bolnico, v MB ali CE? Če boš v MB in si boš zaželela obisk, pa le povej, lahko pridem na kratek sprehod in obisk. Je na moji vsakodnevni ruti čez mesto. Drugače pa se beremo spet konec naslednjega tedna, ko boš že doma. Vsem ostalim pa želim prijeten vikend z čim manj grehov. Lahko noč olina

VEROVNIKA  

član od: 28.8.2005

sporočila: 639

22. okt 2005 21:43

Pozdravljene! Odmrknila sem - in se vrnila med vas, čeprav sem vas ves čas brala. V tem trenutku pa sem tako tegotna, ker sem malo prej poškilila nazaj in se mi je roman, ki sem ga vam pisala pred 1 uro čisto zbrisal. V tem trenutku pa nimam volje, da vse ponovim. Torej - imejte lep vikend. Marjanca - vso korajžo in optimizem, kar ti gotovo ne primanjkuje. Dušanka, okrevaj čim prej - vem, da je šen zoperna zadeva, ga je imela moja stara mama in naša soseda. Grozna stvar! Lahko noč vsem - jutri upam, da bom bolj ustvarjalna - bom SADNA. LP Ps. Nevoščljiva sem vam, da se boste zbrale. Sicer pa sem opazila, da nisem bila ne vem kako pogrešana. Nič zato, saj nas je že preveč in tudi meni katera izpuhti iz glave, seveda, razen tistih najbolj zagretih. LEPE SANJE (Meni se je sanjalo, da sem v 1. letniku gimnazije učila slovenščino - prav mora me je tlačila, ker nisem bila nič pripravljena. Moj poklic in delo sta namreč čisto mimo kakšnega prfoksa) Kaj bi te sanje pomenile? VERONIKA

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

22. okt 2005 22:10

Marjetka cvetka, v Mariboru smo se imeli super, bilo nas je 19. Vsem, ki jih ni bilo, je lahko samo žal. Klepetali smo do 8. ure, v nekaj minutah sem bila doma. Čas je tako hitro minil, sploh ne vem, kam je šel. Samo moj ločevalni način prehranjevanja je padel v vodo, ampak saj imam na balkonu še en velik lonec zeljnate župice, da bo šlo jutri spet po starem dalje. Marjanca, držim pesti, da bo v bolnici vse v redu. Pozdrav vsem! riba-ribica

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

22. okt 2005 23:42

Marjanca, v bolnici dobro opravi, da boš čimprej spet z nami ragljala! Te bomo pogrešale teh par dni! tejčica

helena45  

član od: 7.8.2005

sporočila: 371

23. okt 2005 4:37

Dobro jutro punce in to mislim vse, ki so na forumu!! Verovnika ne smeš nam tako zamerit, saj vidiš,ta dieta te čist prevzame in sploh ne pomisliš na druge ali imena se ne spomniš.Saj je prav, da nas opozoriš, da ne smemo biti tako egoistični.Celo življenje se učimo in se učimo.Morala bi priti na srečanje, da se bolje spoznamo!! Halo,halo...Migla,kje si, kaj delaš??Koliko je še drugih, ki se jih spominjam, pa se nič več ne oglasijo. Luthien, daj se samo malo oglasi!!! Marjetka Cvetka danes si na sadju in zate držim pesti, da ti uspe.Men je včeraj.Sem zelo zadovoljna, tudi kg gredo trenutno dol.Jutri bom povedala koliko je šlo dol!! Kaj pa ti Boby!!Že štirinajst dni nobene statistike,Saj ni važno, saj oglasiš se pa lahko malo. Tudi vi se spomnite na nas.Vsakega sporočila smo zelo veseli!! Lepo preživite nedeljo in se pustite razvajat!! Čao,čao! helena45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti