Dieta z zeljno juho

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

tema odprta - 25. sep 2005 20:52 | ogledi: 6.921 | odgovori: 11

pozdravljene,

enkrat sem nekje zasledila dieto z zeljno juho. Recept sam sem sicer našla v bazi receptov, ne poznam pa celotnega "programa".Hvaležna bom tudi za vaše izkušnje.

lep popzdrav

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

25. sep 2005 21:05

Robida, dieto imaš opisano na tej strani: http://dieta.aspfreeserver.com/forum/forum_posts.asp?TID=1&P Nebom nekaj "pametovala" ampak moje mnenje je, da te "hitre" diete niso učinkovite. Sicer teža pade za nekaj kg, s tem, da je to na račun vode v telesu. Maščoba pa na žalost ostane tam kjer je bila. Da ne govorim o tem, da ko začneš normalno jesti si na istem... In zato se ne splača "trpeti" s to juho. Potreben je dolgoročen način izgubljanja kilogramov. Lp, veliko uspehov! maychi

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

25. sep 2005 21:16

Maychi hvala za link. Ne verjamem toliko v hitre diete, baje je juha dobra za čiščenje organizma.Imam občutek, da bi bilo dobro malo presekati vsakdan. lp in hvala za dobre želje....nekaj kil bi pa vseeno rada sklatila, vendar verjetno ne s to juho.

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

25. sep 2005 21:20

Z juho - seveda ob sodelovanju vsakdanje telesne aktivnosti - ti bodo dva ali trije kilogramčki že uspeli in boš težo tudi obdržala. Ampak pogoj je telesna aktivnost. Brez te ne gre tjas

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

25. sep 2005 21:59

Nekaj izkušenj imam z zeljno juho. Priporočljiva je, če gre za snemanje nekaj kilogramov aliobčasno spremembo oziroma čiščenje organizma, kot praviš. Ob njej ješ en dan sadje, en dan samo zelenjavo, en dan je nekaj mesa, potrem banane in mleko in podobno (podrobnosti na www.geocities.hr). Tako potem, ko prewideš na normalen način hrane, za organizem ni prevelike spremembe. Samo pogumno. Mamamia mamamia

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

28. sep 2005 15:58

NAJ TI POVEM IZ IZKUSENJ, DA ODKAR SEM ZACELA LOCEVATI HRANO, (BELJAKOVINE MASCOBE, CIM MANJ OGLJ. HIDRATOV) MI GRE SUPER, RES.IN JEM VSE.RAZEN PRVE TRI MESECE LANSKO LETO, KO SEM ZACELA , NISEM JEDLA BANAN, POMES FRITA, KRUHA SKORAJ NIC, RAZEN ZA ZAJTRK IN SLSCIC, KI SEM NORA NANJE NISEM NITI PROBALA.IN VERJEMI MI, DA MI JE USPELO.ZDAJ SICER SE NE DRZIM TAKO STROGO, PA VENDAR MALO POPAZIM KAJ JEM.LACNA PA NISEM VES? POSKUSI, MORDA TI BO PA RATALO.PA NA DOSTI, DOSTI VODE NE POZABI.SRECNO. _kekec_

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

28. sep 2005 20:17

Sem poizkusila tudi jaz ( da pač super izgledaš na kaki obletnici ) in mi ni uspelo. Zelo rada imam juhe in mineštre - posebno zelje in zelena je obvezno v mojih čorbicah. Ampak zelje, zelena in paradižnik v količini, ki je navedena je pa katastrofa. Neokusno in smrdeče. Sem potem imela desetdnevno dieto z čisto mesno juho ali zakuhanim jajčkom. Brez kruha, moke....................... Lumpica

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. okt 2005 21:52

Za to dieto sem prvič slišala in jo preiskusila pred 9 leti. Potem se mi je pričela odatjati hladilnik, pa je voda zalila juho. In sem končala. Bojda za nalašč. Kasneje sem dobila še 4 dodatne resecpte za afriško, azijsko pa še eno. Imajo različne sestavine. Poskusila sem z navadno, pa je nekako šlo. Samo nisem najbolj pri potrpežljivih. Poskusiti velja zaradi čiščenja organizma, ker vsebuje veliko tekočino, vode pa se tudi izloča. Imam odložene vse diete, pa bom napisala, če koga zanima kaj posebnega. frina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

4. okt 2005 13:50

frina, se ti da napisat recepte za afriško in azijsko? ne zanima me hujšanje, ampak samo juhe;) - zaenkrat, hehe Veri

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

16. okt 2005 19:41

Sem imela računalnik na bolniški. Bom poiskala in napisala. Do snidenja! frina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. okt 2005 12:35

Hvala vnaprej! juhe mi niso lih jaka točka, pa je treba to spabost popravit... vsaj za takrat ko bo katera od mam na obisku (moja ali fantova) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti